TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 17

Sly Dunbar @ Lucerna Music Bar

Ahoj, lidi,
léto a tedy i open air festivalová sezona je definitivně za námi. Vychřice asi nejvíc zamávala s Uprisingem, skoro zastavila Reggae areu a prohnala se i kolem Mighty Sounds. Right News Music Garden byla operativně přesunuta pod střechu. Pořadatelé, poučeni někdejší tragédií na Pohodě, činili opatření s předstihem a díky tomu došlo jen na popadané stany a zrušení několika vystoupení. Snad jen komunikace s návštěvníky mohla být lepší. Zatímco počasí si zasluhuje pouze naše opovržení. Všichni pořadatelé, kteří řešili problémy s počasím si zasluhují náš respekt! Ty nervy v zákulisí si snad ani nedovedeme představit…. Doufejme, že příští léto bude lepší .

Další náš big up patří Mr. Cocomanovi za skvělou produkci desek Švihadlo: Času je málo a V/A: Sklizeň 2011. Dvě hodiny kvalitního českýho reggae ve studiové kvalitě se jen tak neobjevuje. A to se ještě můžeme těšit na DUB album od United Flavour a nebo třeba na novou desku Fast Food Orchestra.

Taky jsme tradičně přidali spoustu nových fotek. K vidění jsou zde.

Reggae.cz e zase on line!

I na podzim se něco děje takřka každý den, a to nejen v Praze, sledujte náš kalendář akcí.

Zkuste si zahlasovat do Česko-Slovenské hitparády Velká sedma na Radiu 1, třeba pro FEHER FEKETE KEREK nebo pro ČANKIŠOU. Hlasuje se tady. A můžete i ledacos vyhrát……

Ještě stále nabízíme spolupráci i dalším psavcům, kteří se orientují v reggae a ska! Ozvěte se nám na adresu redakce@reggae.cz.
Reggae.cz vám přeje úspěšný říjen!!!
Statistika: 1480 dnů provozu, 114 800 přístupù, viz 
.

Vaše vzkazy, připomínky, náměty atd. mùžete samozřejmě psát do Návštěvní knihy, nebo posílat přímo e-mailem na adresu redakce@reggae.cz.

Letáky a programy posílejte na adresu akce@reggae.cz. Zveřejnění letáku na naší titulní stránce je podmíněno uveřejněním našeho loga na letáku.

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X