TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 18

DJ Kaya & Beenie Man

Ahoj, lidi,

Závěr roku nám přinesl několik významných hudebních lahůdek v čele s koncertem dancehallového krále BEENIE MANa a jeho skvělé kapely Zagga Zow Band. Lucerna Music Bar sice mohl být ještě o trochu plnější (balkon byl obsazen tak z poloviny), ale konečně celkový počet návštěvníků odpovídal předváděné kvalitě. Big up to Jahmusic! A to i za těch 10 let dobré práce!!!


O den dříve v místě konání zimní verze festivalu Uprising v Bratislavě propukl požár, Beenie Man byl už v hotelu… Mr. Cocoman na podiu zachoval ledový klid a i díky jemu a je ho pokynům lidi celkem v klidu odešli a i přes pozdější výbuchy tlakových nádob se nikomu nic nestalo. Ještě že Jah existuje a chrání nás….  Snad ochrání i Uprising a příští rok proběhne bez vichřice a bez požáru .

Kapely a nově i zpěváci POZOR!!! Přihlášky do EUROPEAN REGGAE CONTEST 2012 má uzávěrku již 6.1. 2012!!!!

„Televizní hvězda“ Michal Šeps se sice pozvolna, ale konečně zabydluje i na „skutečné“ reggae scéně, která z něj doposud byla, řekněme, poněkud rozpačitá… Nicméně, osobní setkání ve většině případů boří bariéry a snad nás Michal příjemně překvapí novými písničkami, které, dle našich ověřených informací, právě vznikají.

Nové desky na konci roku vydaly: Larika album KosmodiskFast Food Orchestra celkem experimentální LP Wanted For Cooking s hitem Modrá raketa a The Spankers představili svou novou zpěvačku Sisu Feherovou na SP Party Lovers.

Naše kolegyně Werii otevřela, a nutno podotknout, že velmi úspěšně, dancehallové kurzy nejen pro holky. Pokud si taky chcete zavrtět různými částmi vašich tělíček, podívejte se sem.

I tentokrát můžete hlasovat do Česko-Slovenské hitparády Velká sedma na Radiu 1, a právě třeba pro Fast Foody.  Hlasuje se tady. A můžete i ledacos vyhrát……

Taky jsme přidali asi ta 1200 nových fotek. K vidění jsou zde.

Reggae.cz je zase on line!

I my vzpomínáme na Václava Havla, protože bez něj by s největší pravděpodobností neexistoval ani tento server. R.I.P.!!!!!

Sledujte náš kalendář akcí, docela slibně se plní

Ještě stále nabízíme spolupráci i dalším psavcům, kteří se orientují v reggae ska! Ozvěte se nám na adresu redakce@reggae.cz.

Reggae.cz vám přeje úspěšný konec roku 2011 a celý rok 2012!!!
Statistika: 1560 dnů provozu, 118 400 přístupù, viz .

Vaše vzkazy, připomínky, náměty atd. mùžete samozřejmě psát do Návštěvní knihy, nebo posílat přímo e-mailem na adresu redakce@reggae.cz.

Letáky a programy posílejte na adresu akce@reggae.cz. Zveřejnění letáku na naší titulní stránce je podmíněno uveřejněním našeho loga na letáku.

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X