TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 2

Ahoj, lidi,

Reggae.cz má za sebou prvních 40 dní zkušebního provozu. Na redakčním systému se už snad pracuje (teda Kouda to aspoň tvrdil). Jeho zprovozněním (teda toho systému, nikoli Koudy ) se mají stránky více zpřehlednit a taky kolegyně redaktorky a kolegové redaktoři budou moci své výtvory zveřejňovat sami, a tedy rychleji.

Vypadá to, že Vás tento portál alespoň trochu zaujal, o čemž svědčí více než 2300 návštěv a ne zas tak špatná pozice na . Určitě jste si všimli, že ne všechny rubriky jsou naplněny. Tady, především u „profi kontaktů“, čekáme na redakční systém, aby se jednalo o přehlednou a přitom jednoduše editovatelnou prezentaci. Zatím, a to myslím není vůbec špatný , můžete používat pravděpodobně nejúplnější rozcestník na webové stránky všech českých a slovenských kapel a sound systémů, které se zaštiťují škatulkami reggae, ska, dancehall apod. Snažíme se být co nejaktuálněší, ale nejsme vševědoucí, takže pokud zjistíte, že v seznamu někdo chybí, neváhejte mi napsat na adresu dj.kaya@reggae.cz.

Odkazy na portály nebo festivaly se zaměřují pouze na zajímavé „vzorky“ a měly by Vás navést k vlastní aktivitě, tedy používání vlastní hlavy a oblíbeného vyhledávače .

Hraní, práce a škola mi nedovolují se webu věnovat tak často jak bych chtěl. O to více si vážím spolupráce Werii (zatím pouze jedna, ale o to zdařilejší recenze na Sto zvířat – doufám, že časem jich bude víc ) a Ivana Valenty, který nás pravidelně zásobuje čerstvými reggae žebříčky.

Znovu opakuji, že chci na reggae.cz dát prostor všem lidem dobré vůle a rád přivítám jakoukoli pomoc s formou nebo obsahem tohoto webu od jakéhokoli pozitivně naladěného člověka.

Díky za váš čas a za vaši podporu reggae.cz. Nuff Respect!!!

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X