fbpx

Podpořme společně Cocomana a Cross Club!

Live 20. 4. 2020 na Mall.tv a sbírka na Donio.cz

#kulturažije   #420

Už patnáct let je Cross Club naším hudebním domovem. Je to kulturní křižovatka, kde jsme společně zažili stovky nocí se skvělou hudbou. Podobně dlouhou dobu za vámi jezdíme po celé republice, vydáváme muziku, vymýšlíme projekty a milujeme to. Současná situace nám může bránit v setkávání, ale nesmí nám bránit v muzice. Proto jsme přichystali přímý přenos koncertu Cocoman a Selector Boldrik z Cross Clubu, jako malou náplast za všechna ta setkání, na která jsme se všichni tak těšili.

Cocoman a Selector Boldrik LIVE from Cross Club sledujte na Mall.tv 20. dubna od 20:00.

 

Podpořme společně Cocomana a Cross Club #kulturažije

Víme, že v současnosti je nedostatek na všech frontách a chápeme, že živá kultura je teď až na konci seznamu důležitých věcí. Je to logické a nefňukáme. Snažíme se pokračovat, jak to jen jde. Máme pro vás rozdělané projekty, mixtapy a singly. Studiová práce se nezastavila, tvoříme dál a brzy to k vám budeme posílat. Stejně tak Cross Club nezmizel, snaží se udržet nad vodou, aby nás mohl jednoho dne zase přivítat v plné kondici a užili jsme si tam další stovky nocí. Jakákoliv podpora od vás nám pomůže pokračovat alespoň na dálku nebo v případě Cross Clubu, přežít tuhle divnou dobu, která doufejme brzy skončí a vyjdeme z ní moudřejší a silnější. S muzikou nikdy nepřestaneme a do koncertu v Crossu dáme všechno, moc se na vás těšíme!

SBÍRKA

Převzato z Donio.cz
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X