Pozvánka

Reggae Fest Pilníkov 2024

20. 7. 2024 od 13:00 hodin až do... konce ;)

Milovníci dobré hudby, přijďte oslavit léto na třetí ročník dobročinného festivalu v rytmech reggae, dancehallu, dubu, rapu a ska! Reggae Festival Pilníkov 2024 se bude konat 20. července v malebném městečku Pilníkov a slibuje skvělou hudbu, pohodovou atmosféru a nezapomenutelné zážitky o víkendu plném hudby, tance a pozitivní atmosféry. Tento ročník slibuje být větší a lepší než kdykoliv předtím, a proto byste si ho rozhodně neměli nechat ujít.

Program

Praktické informace

  • Datum: 20. 7. 2024
  • Začátek: 13:00 hodin
  • Místo: Rockové hřiště, Pilníkov
  • Vstupné: 450 Kč na místě
  • Občerstvení: Široký výběr jídel a nápojů
  • Ubytování: Možnost stanování a zajištění ubytování
  • Parkování: v místě festivalu zdarma

Dobročinný účel

Reggae Fest Pilníkov 2024 není jen o hudbě a zábavě, ale také o pomoci druhým. Výtěžek z festivalu bude věnován dětskému domovu a zvířecímu útulku. Můžete také přinést věcné dary přímo na místo festivalu. Vše bude předáno adresátům a řádně zdokumentováno.

Nezapomeňte si přibalit dobrou náladu a pohodlné boty na tanec! Těšíme se na vás v Pilníkově. Pro více informací navštivte Facebookovou stránku festivalu.

Poznámka redakce
V roce 2022 jsme vyrazili na tak trochu „zvláštní“ akci, o které jsme toho dohromady moc nevěděli. Vyklubal se z ní ale velice příjemnej a pohodovej reggae festiválek s organizátorkou, která i přes dost vážnej zdravotní handicap všechno zvládla s grácií a na výbornou. Proto nás velice potěšilo, že Olča v organizování festivalu pokračovala i v roce 2023 a nezlomně pokračuje dál i letos. Má náš velkej respekt, protože sami víme, jak je to náročná práce i pro úplně zdravého člověka. Big up!

Plakát k tisku je ke stažení zde: REGGAE FEST PILNÍKOV 2024

fb událost: REGGAE FEST PILNÍKOV 2024

Ochutnávka toho, co v Pilníkově uslyšíte:

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button