TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Bug’n’Dub & Beatz Smokin‘ Weedz

10 let Klubovny + 20 let Beatz Smokin‘ Weedz

Klubovna slaví… kolik že? Deset let! Už deset let jsme křižovatkou všemožných druhů kultury, klidným i hektickým místem setkávání, vznikajících přátelství a nezapomenutelných historek. Na přelomu října a listopadu jsme pro vás připravili sérii koncertů, přednášek, divadelních představení a dalších akcí, abychom si ta uplynulá léta připomněli, shrnuli a směle vykročili do druhé dekády.

BUG’n’DUB | reggae/dub
https://bandzone.cz/bugdub


Přátelé a kamarádi, již od přelomu let 2017/18 si povídáme s OneHeartmanem o tom jak oslavíme 20 let fungování Beatz Smokin‘ Weedz. Byli bychom schopni si o tom povídat několik dalších let, a tak využíváme příležitosti a první oficiální oslava, i když improvizovaná, proběhne v rámci oslav 10. let Klubovny po vystoupení Bug ‚n‘ Dub.
www.facebook.com/events/1135981503273628/

Budeme hrát v sále, tak doufáme, že z toho bude mejdlo, nebo aspoň mejdlíčko.

Hlavní oslavu připravíme na léto ve stylu „Biergarten“ (pro ty kdo pamatují), někde venku, se všemi členy kteří působili v BSW a vzácnými hosty.

Beatz Smokin‘ Weedz
General Kryshpeen, OneHeartMan

https://www.facebook.com/events/420827301949482/

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X