TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Cocoman, Dr. Kary, Dorsey ls. Selector Boldrik

koncert + afterpárty

COCOMAN (LIVE)
DR.KARY (LIVE)
DORSEY (LIVE)
DJ SELECTOR BOLDRIK

Mr. Cocoman and Solid Vibes (Cocoman)
COCOMAN je znám jako zpěvák a producent stojící mimo jiné za projekty Sklizeň nebo Nevereš a na hudební scéně aktivní přes deset let. Za tu dobu se stihl inkarnovat do spousty různých rolí. Byl dreadatým reggae zpěvákem jamajského střihu, zamyšleným folkařem s kytarou na svých akustických shows, divoce tančícím DJem a tvůrcem v EDM projektu Sirene Factory, šíleným chemikem z formace Nevereš, nebo třeba šedou eminencí Coco Jammin – produkce, která stojí za plným pytlem zásadních tuzemských reggae nahrávek posledních let. Za svůj muzikální workoholismus zvládl získat i dvě žánrové ceny Anděl, zahrát si na většině velkých tuzemských festivalů a nejednou reprezentovat i za hranicemi.
Jako zpěvák nebo producent vydal několik desek a hromady singlů. Spolupracoval mimo jíné s kapelami Švihadlo nebo Medial Banana a produkoval nahrávky pro desítky umělců z mnoha zemí, včetně jamajských stars.
http://www.cocoman.cz

MC Dr. Kary
MC, který má kořeny hluboko v soundsystémových časech kultovních Gardenzitty a jehož karysmatický hlas se stal klasikou raggamuffinu v Česku. Ať už to byli Fastfood Orchestra, spolupráce s Indy a Witch, Nana Zorin, Sto Zvířat nebo Loco Loco, ať dává do reggae, kytarovky nebo drum’n’bassu, Dr.Kary je těžká váha, která umí rozpálit parket.

Dorsey
Dorsey je mladý MC a zpěvák z Přelouče s charakteristickým hlasem, velkou energií a talentem, který se nenechá omezovat škatulkami. Reggae, soul, funk, hip-hop – tam všude se Dorsey cítí jako doma, s kapelou New Sound Orchestra pro změnu putuje po vodách drum and bassu, raggajunglu a dubstepu. Jeho rozhled ale sahá podstatně dál. V roce 2018 se spojil s producentem Raazyphem, kterého můžete znát třeba z projektu Urban Robot na debutovém EP Acid Lab. Od té doby sklízí pravidelně oheň na desítkách akcí jako host MessenJaha, Cocomana, Urban Robot a dalších a chystá na vás novinky nejen s New Sound Orchestra a Coco Jammin Production.

selector Boldrik
Selector a MC v jednom. Na scéně se pohybuje od roku 2001, napřed jako MC Dub in da trip a Drunken Boomerang, postupem času mění mikrofon za gramce. Hyperakční party maker a neúnavný sběratel exkluzivních dubplatů. Tvůrce mixtapů i vinylových kompilací Kings of Prague. Tvořil motor Vůdůkrů. Koncertní dj Sklizeň crew a Nevereš, ale i dalších MC všech stylů například Zverina či Jo Corbeau. Mimo čech operuje i na jihu Francie, kde například spolupracuje s Marseillskou crew les dj’s du soleil.
http://www.soundcloud.com/boldrik

Vstupenky lze zakoupit od 15.1. take v IC Litomyšl a Knihkupectví Paseka.

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X