TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

DASHA FYAH & ELZA

Urban vibes – world beat – funk – reggae – freestyle
Pátý přes devadesátý🔥
Třetí listopadovou sobotu ve Velkym Cajku v Mnichově Hradišti dojde k velké události – po více než 10 letech se tu totiž za gramofony setkají DJky Elza a Dasha Fyah a celým večerem nás na střídačku provedou napříč svými rozsáhlými vinylovými sbírkami.
Dasha Fyah není v Hradišti žádným selektorským nováčkem, v Cajku se objevuje už od jeho počátků, kdy po zavření legendárního Sklípku u Karlose v jeho prostorech pouštěla desky po boku boleslavských soundů Czajovna nebo ATD/Rezzet. Od té doby už uplynulo hodně vody a její sbírka hudby rozličných příchutí se rozrostla o spousty exkluzivních kousků, i srdcových záležitostí převážně z tvorby 90.let.
DJka Elza dostala první desku v roce 2002 jako dárek, a od té doby začala hudbu v tomto formátu sbírat. V letech
2004-2008 vystupovala s Basetix Unity Sound System, později s Roots & Future, a v posledních letech je členkou Peace is Dead sound system, který sjednocuje hlavně lidi okolo jož zaniklých proslulých squatů Milada a Cibulka.
Obě DJky rády na vinylu sbírají a míchají oldschool hip hop, reggae, dub, breakbeat, jungle, urban vibes, soul, world beat, a vlastně jakoukoli hudbu, která je zaujme, a tvoří tak jednolitý celek mnoha hudebních směrů se základem v basové muzice.
Tak se stavte v Cajku, holky vám to tam pošlou s úsměvem🙂
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X