TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Dub Crossings

Držte si klobouky, další vydání Dub Crossings je tu!
cross][club se otřese doslova v základech, sejdeme se v sobotu 1. února mezi 21 a 5h dole ve sklepení.

✸✸✸

Speciální host tentokrát dorazí až od Baltu a za měsíčního svitu na nás vybalí to nejlepší z nejlepšího, co tomuto světu pomohl dát – exkluzivní set přímo z dílen Moonshine Recordings přiveze „pan Moonshine“, Mack! (jeho bio najdete o kousek níže 🙂 ) Na mikrofonu ho doplní skvělej Mr. Borecki aka Mista B z Wroclawi.
Vinylovou podporu si vezmou pod taktovku Máťa z Dub Colectiv Sound System, Jayah z Raggaultras soundsystem a DJ Dasha Fyah.
To bude jízda!

∎♫ MACK ♫∎
( Moonshine Recordings, PL )

https://soundcloud.com/mack23 https://moonshine-recordings.com/ https://www.facebook.com/Moonshine.Rec/ https://www.instagram.com/moonshinerec/
Radikal Guru, Alpha Steppa, RSD, Violinbwoy, Gorgon Sound, Dubdadda, Bukkha, Von D, JahYu, Hylu, Miniman, DJ Madd, Sekkleman, Digid… všechny tyto hudební pojmy spojuje jeden společný jmenovatel a tím je label Moonshine Recordings, který nedávno oslavil 10 let své čilé existence.
Za aktivitami platformy Moonshine Recordings stojí rodák z polské Gdynie, producent, DJ, promotér a hudební distributor Maciej Przedpelski aka Mack, který nám svůj výborný hudební vkus už mnohokrát potvrdil skrze doma i ve světě celkem zásadní dubové pecky.
Label Moonshine Recordings a jeho sesterská verze New Moon Recordings, která vznikla o 2 roky později, mají „na triku“ více než 100 releasů (vinylové nadšence mj. těší jejich vždy precizní kvalita zvuku, pozn. autorky 😉 ) a snad u každého z nich máte pocit, že si dáváte trip do nekonečna, na pomezí dubu a dubstepu, do hluboké basy a melodií, co vám utkví v hlavě.
Není divu, že si jeden z králů novodobého digitálního dubu, Radikal Guru, vybral právě Moonshine Recordings jako svého dvorního vydavatele.
Za všechny skvělé počiny musíme určitě zmínit mocný „Warning!“, který nazpíval Echo Ranks ve spolupráci právě s Radikal Guru, u nás vyrotovanou až do slipmatu pecku „Soundsystem“ (Herbalizer Riddim) od stejného autora, tentokrát na mikrofonu s Cianem Finnem z Irska nebo „Wonderful Feeling“ od bristolských Gorgon Sound a Junior Dreada z Brazílie.
Vedle Moonshine Recordings založil Mack jeden z největších evropských internetových obchodů s deskami Mash-Up Records, se kterým ho můžeme potkat i na některých dubových akcích. Na internetu také pod hlavičkou „Mooncast“ chrlí do světa autorské živé sety producentů a interpretů ze své hudební stáje.

ft.
∎♫ Mr. BORECKI ♫∎
( Jabbadub, Young Pistols Sound, Wroclaw)
https://soundcloud.com/jabbadub

∎♫ MÁŤA ♫∎
( Dub Colectiv Sound System)
https://soundcloud.com/user-510705527
∎♫ JAYAH ♫∎
( Raggaultras soundsystem)
https://soundcloud.com/raggaultras

∎♫ DASHA FYAH ♫∎
https://soundcloud.com/dj-dasha-fyah

Těšíme se na vás 🙂

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X