TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Dub Sirens 4 w/ Energy of Dub

★★ DUB SIRENS 4 – with Energy of Dub ★★
——————————————————————————————-
A je to tu! Další díl nepravidelného mejdanu Dub Sirens míří po dlouhé době do klubu Modrý Trpaslík, který se nachází v České Třebové. Na tomto díle se představí ENERGY OF DUB a místní partička Concrete Safari.

——————————————————————————————-

★★ ENERGY OF DUB ★★
je projekt, jehož cílem je pomocí muziky pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují.
Aktivními členy jsou DJka Satiwa a její Dubové a Steppas vibrace či sbírka Reggae a Raggajungle desek a DJ Abassta s jeho Stepper selekcí a širokou sbírkou Raggajungle vinylů.
Finanční prostředky získávají z jejich pojízdného benefičního stánku, na kterém lze zakoupit ručně vyrobené předměty a šperky, trička či vinylové desky.
Díky projektu se povedlo podpořit již různé cílové skupiny jako jsou psí útulky, zvířata v tísni, matky samoživitelky, azylové domy, znevýhodněné děti v Keni či projekt Wakitaka Charity♥
Děkujeme i za Vaší podporu.
EoD family ♫♪

FB:
https://www.facebook.com/energyofdub/

Mixcloud:
https://m.mixcloud.com/Energy_of_Dub/

——————————————————————————————-

★★ CONCRETE SAFARI ★★

Concrete Safari je skupina DJs, Mcs a producenta z Český Třebový, která baví lidi a dělá party nejen ve Východních Čechách více než devět let. Stylově padne do oka hlavně lidem, kteří milují Reggae muziku, Dub, Dubstep, Hip Hop a kombinaci 2 MCs na majku. V kompletním složení má Concrete Safari 4 členy: Sensimílla, Shadow Player, MC J.O.B. a DJ Haš. Párty rozjíždí DJ Haš s pořádnou dávkou aktuálních pecek z Jamajky i zbytku světa. Následuje bassová masáž trávícího traktu Dubem a Dubstepem z produkce Shadow Playera. Pak už jen MC J.O.B. a Sensimílla sdělí publiku skrze membrány mikrofonů co si myslí o tématech jako je konopí, láska, život nebo babylon za scratchů DJe Haše.

těšíme na vás a na super mejdan!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X