TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Fat Freddy’s Drop (NZ)

🎉 Moc nás těší váš zájem o pražský koncert kapely Fat Freddy’s Drop. Kapacita původně planovaného místa konání je VYPRODANÁ! Přesunuli jsme proto vystoupení této legendární formace do pražských Ledáren Open Air a posunuli akci o level dál.
Nezávislá sedmičlenná novozélandská kapela přijíždí do Evropy pravidelně už od roku 2002, kdy poprvé vystoupili v britské metropoli – Londýně.
Turné k novému albu znamená pro kapelu další velký krok a bude zahrnovat koncerty v arénách v Amsterdamu, Paříži, Londýně a Berlíně. Zároveň se Freddy’s po dlouhé době vrátí do Barcelony, Madridu, Lisabonu a Varšavy a mezi koncerty je také jejich debutové vystoupení v Praze.
👉 2. 8. 2022
👉 Fat Freddy’s Drop
👉 Ledárny Open Air
Vstupenky zakoupené na původní termín 17.3.2020, který byl zrušen kvůli pandemii, zůstávají platné 🙂 Koncert pořádá agentura Everything Goes booking.
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X