TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Hólešovická Dubová Póslechovka vol. 2

Zveme vás na další akci ze série poslechových večírků v rytmech roots reggae a dubwise hudby do spolkového prostoru Hól v pražských Holešovicích. Tentokrát se sejdeme pod otevřeným nebem v letním baru Hólu jménem lól – zahrádka za hlavní budovou.

Zahrají členové Pure Enegy Sound Systemu a spřátelených projektů.

K dispozici bude gril – co si doneseš, to si ogriluješ a sníš 🙂

Aby nedošlo k nedorozumnění – bude se hrát na místní sound – PESS audio zůstavá doma.

➫K jídlu – to co si donesete
V průběhu akce bude k dispozici rozpálený gril, základní náčiní, olej, alobal, nějaká ta dochucovadla.

➫K pití – letní členská osvěžovna lól
Široká nabídka nápojů – Ležák 33 od Budějovický Budvar, limonády Club Mate cz/sk, Seicha Matcha CZ, Wostok CZ nebo nově i nápoje od Tátův sad.

Zahrádka a letní bar lól se otevírají ve 12:00, takže si můžete užívat posezení v klidné zahrádce nebo aktivity na louce už od poledne.

Gril bude k dispozici společně se začátkem hudební produkce
!!!16:00 – 22:00!!!

Místo konání: Letní bar a zahrádka lól v zahradě za domem, Železničářů 6.

〄 Provoz venkovního baru lól a zahrádky a současná omezení 〄

Budeme rádi, když se předem seznámíte s doporučeními MZČR, které vycházejí z aktuálně platných omezení.

Chování v souladu s nimi chceme dodržovat, a to společně s každým návštěvníkem akce, či spolkových prostor.
(Obrázek doporučení naleznete zde v události.)

Jelikož jsou v současné době spolkové akce omezeny kapacitou, prosíme návštěvníky, aby jednali v souladu s přáním obsluhy baru a vstupu zahrádky a pokyny na informačních tabulích.

Mimoto máme u nás i další pravidla, která dodržujeme nehledě na platnost omezení – jsou to zejména pravidla slušného chování a ohleduplnosti k okolí, proto také hudební produkce končí ve 22 hodin.

▫▪▫ Pořádá Pure Energy Sound System DJs & Hól pod záštitou spolku Občanské sdružení Alternativa II, z.s., pro stávající i budoucí členy projektu Volnočasového centra. Veškeré platby, které jsou v areálu Volnočasového centra, Hólu i lólu přijímany, jsou pouze ve formě doporučených členských příspěvků, které jsou použity na rozvoj Volnočasového centra Holešovice a na krytí provozních nákladů volnočasového centra. Členství nevyžaduje registraci, je zdarma a může být kdykoliv ukončeno pouhým odevzdáním členské karty.▫▪▫

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X