TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

KattyGyal Kenta & LeveLion & Mighty Souljahs

Zdarec Králové!
Do relativně čerstvého spolkového prostoru v pražských Holešovicích míří Královéhradecká cimbálofka Mighty Souljahs. Přiveze s sebou nejen kompletní osazenstvo a část svého soundsystému, ale také dva skvělé hosty!

KattyGyal Kenta:
Zřejmě nejvýraznější zástupkyně něžného pohlaví na tuzemské dub/digital reggae scéně, která se hudbě věnuje již od roku 2007. Za svou kariéru vystoupila na festivalech jako Beats4Love, Uprising, Cultural Reggae Vibez, Muffin a další. Kenta v loňském roce vydala dlouhohrající desku Invisible Roots, na které se vystřídalo hned několik předních producentů v rámci žánru, z této desky zahraje i svou živou show v Hólu!
https://www.youtube.com/watch?v=KXL2C9BnfxE
https://www.youtube.com/watch?v=RHEZJhX6kyw

LeveLion aka PapaRasty
Pražský MC a DJ v jedné osobě, se záběrem od klasického rapu přes dub, reggae až po raggajungle, v Hólu se můžete těšit na jeho nadupanou živou show.

Jeho cesta začala v roce 2008 s Mystic s.s., v roce 2009 přestoupil k Bass Bros. a od roku 2010 se stal součástí Equal-i-zer reggae regimentu.
Pomáhal vytvořit český rekord v 27h nonstop rapu v pražském Chapeau Rouge a stal se výhercem dnb soutěže Ring 4 MC // 2011.
Byl předskokanem jmen jako Tah Phrum Duh Bush, Hired Gun, Afu Ra, Demolition man aka Ras Demo, DUB INC, Longfingah & Lengualerta, Patrice, Illbilly Hitec, Soom T, Aries, Mad Profesor, Brother Culture, Macka B a spoustě dalších jak v ČR, tak v zahraničí.
V roce 2015 vydal své debutové album GRAND FINÁLE a hostoval na albu Dancehall to the world Vol. 1 berlínského producenta Dona Goliatha spolu s takovými jmény jako jsou Blackout JA, Di Govanah a dalšími.
S rokem 2018 se stal mistrem ČR ve freestylovém 5boji (E.O.W.), kterou později reprezentoval na mistrovství světa v Paříži.
V současné době se věnuje jako dj/singjay především dubu a všem jeho formám, ale stejně tak ho můžete slyšet míchat i žánry jako reggae, amen break,hiphop,raggajungle nebo dnb. Poslední novinkou roku 2019 byla společná showcase s českou zpěvačkou KattyGyal Kentou, které kryl záda zpoza mixu i micu a doplňoval o svou selekci a toasting.
https://www.youtube.com/watch?v=jvPHPo-cakM

Mighty Souljahs Soundsystem
Královehradecký sound ve složení Evah, Ras Hellmut, DJ Tracy, Disko P, Qubass a Jamania zahrají nejenon dub, dancehall a jungle, ale i breakbeat, techno, nebo electro a bassline.

// Pořádá Mighty Souljahs & Hól kolektiv pod záštitou spolku Občanské sdružení Alternativa II, z.s., pro stávající i budoucí členy projektu Volnočasové centrum Holešovice. Veškeré platby, které jsou v areálu Volnočasového centra a Hólu přijímany, jsou pouze ve formě doporučených členských příspěvků, které jsou použity na rozvoj a na krytí provozních nákladů volnočasového centra a projektů v něm. Členství nevyžaduje registraci, je zdarma a může být kdykoliv ukončeno pouhým odevzdáním členské karty. //

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X