TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Larika, Fyah Son Bantu a další

A joint show of two original bands at the legendary club Malostranská beseda.

Společná show dvou originalních kapel v legendárním klubu Malostranská beseda.

THE KISSBITE (ex-De ImperfAction)
A multinational instrumental funk rock trio who collaborates with various talented vocalists.
https://bandzone.cz/thekissbite

Pražská funkrocková kapela The KissBite (původně si říkali De ImperfAction) propojila skupinu talentovaných hudebníků z celého světa, kteří se usadili v Praze. Kapela prapůvodně vznikla jako hip-hopový projekt v roce 2013, na jaře 2018 se však rozešla. Zanedlouho ovšem vznikla nová sestava, s novým směřováním.

FYAH SON BANTU
Africký reggae singjay Fyah Son Bantu pochází z Keni, ale už několik let žije a tvoří v Čechách. Začínal ve studio Mustakillah, procestoval republiku po boku selektorů z United Forces of Dub a vystoupil na desítkách akcí po celé Evropě.

JOEY GARANDE
A British singer/songwriter, who draws influences from multiple genres, ranging from Pop, RnB and Reggae to Blues. He doesn’t like the idea of being restricted to a genre, and instead writes music that inspires him at the time.

Britský zpěvák / skladatel, který čerpá vlivy z více žánrů, od Pop, RnB a Reggae po Blues. Nelíbí se mu myšlenka omezit se na žánr a místo toho píše hudbu, která ho v té době inspirovala.

LARIKA
A reggae ska band.
https://bandzone.cz/larikaband

LARIKA vznikla v létě 2008 jako formace složená ze zkušených muzikantů odrostlých zejména v kapelách Fast Food Orchestra, Basta Fidel a MaleeDivy. Cílem této pestré sestavy bylo vytvořit originální projekt rezonující v podmanivém stylu rocksteady, založený na silných melodických linkách a charakteristický výraznou kytarovou a vokální sekcí. Českému publiku se LARIKA poprvé živě představila v únoru 2009, v listopadu téhož roku pak debutovala svým singlem „3 pieces“. V létě 2011 nahrála Larika album „Kosmodisk“, s nímž se mimo jiné představila i na svém brazilském turné v únoru 2012.

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X