TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Live Mr Cocoman & Boldrik support Reggay band

COCOMAN VE ZLÍNĚ

Nastal čas pořádně provětrat Bamboo pozitivními vibracemi – do Zlína zavítá nejaktivnější postava české reggae scény – zpěvák a producent Cocoman. Osobnost stojící za řadou zásadních nahrávek posledních let, autor písniček Jedna Láska, Tak už to bal nebo Terorista, držitel dvou cen Anděl v kategorii reggae a ska a především neúnavný šiřitel dobrých vibrací a kvalitních textů.

Do Bamboo přiveze jak svoje osvědčené klasiky, tak i spousty novinek. Kdo někdy zažil jeho live show, dobře ví, že nás čeká bezmála dvouhodinová palba na jejímž konci budeme mít propocený strop!
—————–
Reggay je osmičlenná dávka reggae z Moravy a Rumunska. Kapela působí na scéně více jak 10 let a za sebou má několik stovek koncertů. Poslední dobou míří často a s oblibou za hranice české republiky. Za sebou má kapela čtvrté studiové působení nicméně cd nevydává a raději šetří lesy. Reggay má rád lidi, co mají rádi Reggay. Reggay nemá dready a moc toho nenahulí. Reggay má rád slivovicu, karibský rum a když někdo jiný šoféruje. Na stagi vypadá Reggay spíš jako na demonstraci, ovšem jen do doby než zazní první tóny jejich tvorby.

– Cross Praha, zde recenze od reggae.cz
https://www.reggae.cz/report/reggay-zrodila-se-hvezda/?fbclid=IwAR2EnWZAB8BoD5_NNsUQSrWoDD6yx1XJDer_I42hWfRAhwRQBS55PrmCLMg

– video


– Live videa: Cross Club, Prague , Cross Club, Prague

Zveřejnil(a) Jakub Sevak Šesták dne Středa 23. ledna 2019

Zveřejnil(a) Jakub Sevak Šesták dne Středa 23. ledna 2019

– Facebook: https://www.facebook.com/Reggayofficial/
– Instagram: Reggayofficial
– Bandzone: Bandzone Reggay

Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X