TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Mama Mbaye

>> CZ >>
Afro funky party s ambasadorem české afrobeatové scény. Nechte se unést nezaměnitelným vokálem Karolíny Mbaye a roztancovanými groovy jejího 9-členného kolektivu, kde se potká vají spletité rytmy západní Afriky s přímočarou energií funku, to vše okořeněné špetkou roots reggae a zvukem zaprášených vinylů. Z jejich hudby na Vás zavane vánek z Jamajky i vichr z Nigérie. Pozor na písek v očích!
https://www.facebook.com/MamaMbayeMusic
>> EN >>
Afro funky party with ambassador of Czech afrobeat scene. Let yourself be carried away by the unmistakable vocal of Carolina Mbaye and the danced grooves of her 9-member team, which meet the intricate rhythms of West Africa with a straightforward funk energy, all spiced up with a touch of roots reggae and the sound of dusty vinyl. The music of Jamaica and the wind of Nigeria will blow your music. Beware of sand in your eyes!
https://www.facebook.com/MamaMbayeMusic
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X