TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

MessenJah

Znáš hity jako Ganja Je Lék, Balit!, Weedkend, Podej mi Ruku, Miluju Život, Zahradnická píseň… ?
Přijď si je dát naživo do Tunelu !
Zasvěcení ví, že MessenJah už pár let patří mezi špičku domácí Reggae/Dancehall scény. Poslouchají ho ale fans napříč žánry i generacemi, protože kombinace chytlavých melodií a duchaplných textů není ve zdejších vodách tak obvyklá, aby ji bylo možné přehlédnout. Energická show, silné poselství a nakažlivá pozitivní energie – to je MessenJah na pódiu!
MessenJah ale přijede dát mocnou show do Tunelu hlavně s novinkami z nové desky „Balanc“, která vyšla 2019!
Album je zamyšlenej oheň, plnej optimismu, sarkasmu, ale i poselství a jistý je jen jedno – je na co se těšit! Na desce se mísí vlivy žánrů vycházejících z reggae – od new roots přes dancehall až po grime – a to všechno zastřešuje hlasově i lyrikálně multifunkční MessenJah.
Už funky-hiphop instro prvního singlu „Zdravim“, o které se postaral Raazyph napovídá, že MessenJah se nebojí vyplout z pohodových vod Reggae/Dancehall scény dál do bouřlivějších proudů rapu. Kormidlo při tom drží pevně – každá pecka je originál, ale deska zároveň drží pevně pohromadě – MessenJah, zpěvák a rapper v jedné osobě drží „BALANC“!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X