TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Messenjah & Boldrik, All Mad Here, Czenda… @ Benefice pro Život bez krutosti

💚 Messenjah (reggae)
💛 All Mad Here (reggae/ska)
❤️ Duck (anarcho-reggae)
+ selectors: Boldrik, Czenda
V úterý 30.11 vás všechny zveme do holešovického Crossu na benefiční reggae večer na podporu týraných zvířat, na podporu Životu bez krutosti a jejich azylové farmy. Každý život má cenu !
Na podporu týraných zvířat dorazí zahrát hodinový koncert matador českého reggae MESSENJAH , kterému bude krýt záda legendární selektor BOLDRIK. Jeden z prvních pražsých koncertů odehrají ALL MAD HERE, což je reggae & ska inkarnace zkušených The Chancers. Večer zahájí mladá naděje místní scény – ani ne dvacetiletý anarcho-reggae zpěvák DUCK! Warm up si vezme na triko CZENDA. Party jak má být!
Vstupné je od 50 Kč do 269 Kč. Vyber si, jak podpoříš péči o zvířata! Doporučujeme třeba 150 Kč.
Kompletní zisk ze vstupného míří pro Život bez krutosti – kolektiv veganů a veganek, kteří se starají o týraná a zubožená zvířata.
Život bez krutosti z.s. je nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je zachraňovat zvířecí životy prostřednictvím malého ráje v Podkrkonoší.
https://www.zivotbezkrutosti.cz/
https://soucitne.cz/…/predstavujeme-zivot-bez-krutosti…
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X