TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Mighty Souljahs takeover

Zdarec Králové!
S příchodem venkovní sezóny a uvolněním některých restrikcí se na holešovický Hól, respektive na jeho nové venkovní prostory s názvem lól řítí královéhradecká cimbálofka Mighty Souljahs!

V sobotu 20.6. proběhne doslova takeover! Nejen, že s sebou Souljahs přivezou část soundsystému, vychytanou stage a celá crew zahraje své sety, ale budete mít jedinečnou možnost ochutnat i speciality naší kuchyně, ať už pro masožrouty, nebo vegany.
Akce bude probíhat už od pravého poledne, takže se nemusíte stydět přijít třeba s dětmi a využít rozlehlé venkovní prostory lólu.
Můžete se těšit na vyváženou směs bass music od dubu, přes techno a dancehall až po jungle a dnb.

Vystoupí:
Mighty Souljahs cimbálofka aka
DJane Evah
Ras Hellmut
Disko P
Jamania
Tracy
Qubass
+ Hosté

// Pořádá kulturní zóna Hól pod záštitou Občanské sdružení Alternativa II, z.s., společně s Mighty Souljahs. Veškeré platby, které jsou v areálu celého Volnočasového centra, Hólu i letního baru lól přijímany, jsou pouze ve formě doporučených členských příspěvků, které jsou použity na rozvoj a na krytí provozních nákladů volnočasového centra a projektů v něm. Členství nevyžaduje registraci, je zdarma a může být kdykoliv ukončeno pouhým odevzdáním členské karty. ////

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X