TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Nyahbinghi – Surrealismus a zvuk

Ahooj, Nyabhinghi… V rámci níže přiložené události bych Vás rád pozval k soustředěnému Nyahbinghi, v rámci svého panelu akce, který jsem nazval Surrealismus a zvuk. Místnost bude vybavena kvalitním ozvučením, živou basou i mikrofony ke snímání perkusních nástrojů které si přinesete. Rád bych zachoval abstraktní, soustředěnou linku celého, proto konkrétní písně zazní až v rámci dj setu s živou basou na závěr. Abychom nezbořili Invalidovnu vezměte prosím spíše perkusní cinkátka a cvakátka… 🙂 Během obou dní můžete navštívit i ostatní instalace a performativní představení, půjde tedy o komplexní kulturní zážitek.


Na celou akci je vstupné, můžete si, zcela dle vašich možností a chuti, vybrat kolik zaplatíte v rozmezí 100-500, pakliže by, přeci jen, měl kdokoliv potíž s financemi, nevadí, jen mi zavolejte/napište na číslo v podpisu.  Já se těším a rád Vás uvidím.

Bronislav Vagenknecht
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X