TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Polemic & Medial Banana

Polemic a Medial Banana, dvě ikony slovenského ska a reggae, spoujují síly a na jaře 2020 (čti na podzim 2021) vyrážejí na společné turné. V České republice je čekají pouze dvě zastávky, a jednou z nich bude i Fléda!
PŘEDPRODEJ:
1. vlna (100 ks) – VYPRODÁNO
2. vlna (dalších 200 ks) – VYPRODÁNO
3. vlna (zbylé lístky) – 390 Kč
(ceny jsou uvedeny včetně poplatků sítě)
Spojení těchto kapel bylo jedním z vrcholů festivalu Uprising, kde poprvé představily svoji nadčasovou hymnu “Staré časy”, která odstartovala celou tuto spolupráci a pojmenovala celé jarní turné. Při této velkolepé show odehrají obě kapely své největší hity, ale představí i novinky z připravovaných alb. To vše ve znamení respektu, který mezi oběma skupinami vládne. Připravte se na velký koncertní zážitek!
Polemic:
Slovenská hudební skupina fungující od roku 1989, již lze žánrově zařadit nejlépe na pomezí ska a reggae. Za dobu své existence stihli nejen objet všechny důležité festivaly v České republice a na Slovensku, ale také koncertovat na místech jako Anglie, Itálie, Německo a další.
http://www.polemic.sk
Medial Banana:
Bratislavská formace Medial Banana mísí reggae s prvky rocku, dancehallu a ska. Za sebou má již tři plnohodnotná alba a více než deset let existence, a stihli také vydat song ve spolupráci s britským MC Deadly Hunta.
http://medialbanana.com
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X