TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Rebels Inna Jungle

Original Jungle párty již brzy ve vašem městě!!!

Do nadcházejcí „Klubové Sezony“ přichází GOODVIBZZ CREW s novým konceptem parties zaměřený především na Reggae, Jungle, Raggajungle a Drum And Bass Music.

Na parties REBELS INNA JUNGLE se můžete těšit na Mejdany plné nejen Současného Jungle & DNB Soundu, který se bude prolínat se zvuky klidnějších i ostřejších odnoží Reggae & Raggajungle Music.

Na dalším pokračování vám pořádnou porci „nejen“ Lásky & beatů naservírují členové Goodvibzz Crew RAGGA D. & GARNIE:C a jejich hosté.

Dj PAYAMAN člen legendárního českého sound systemu COLTCHA UNITED a jeden z pořadatelů a managerů REGGGAE & JUNGLE STAGE na největším středoevropském festivalu taneční muziky BEATS FOR LOVE.

Local Hero DJ BEROSH Bruntálský rodák DNB Master a člen DRUM“N“NOIZE Crew, který se vám představí exclusivně s Jungle setem.

A samozřejme JESUS jak jinak než z NEBE 😀

DJ’S
PAYAMAN
RAGGA D.
GARNIE:C
BEROSH
JESUS

Bless Ya !
Vaše Dobré Vybry 🔥🎧🔊🔊
https://www.facebook.com/Goodvibrations.Goodvibzz

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X