TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Rollandblow a Forgotten Skillz

Rollandblow a Forgotten Skillz vám naservírují výběr toho nejlepšího ze svých vinylových sbírek. Uslyšíte pecky z doby velkého třesku jamajské muziky v 60. letech až po ty žhavě současné.
Selecta Rollandblow je takřka po dvou dekádách neopominutelnou stálicí nejen české hudební scény. V jeho sbírce čítající na více než 3 000 titulů najdete ty nejzajímavější interprety, kteří zanechali svůj otisk v dějinách černé muziky a jeho jméno naleznete na line upu těch nejzásadnějších nezávislých festivalů.
Ačkoli je Forgotten Skillz novým jménem na selektorské scéně, někteří si pamatují, když po přelomu milénia vystupoval jako No Aka v uskupení OTAKU. Po dlouhých letech v zapomnění povstal jako bájný Fénix z popela, s novým jménem a novým projektem. Jeho vášní jsou vinyly s jamajskou muzikou 60. a 70. let. Vedle Roots v jeho sbírce naleznete Early Reggae, Rocksteady, Lover’s Rock i Ska.
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X