TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

ZRUŠENO :( Ska-P + Gaia Mesiah

Z důvodu nastalé situace jsme se rozhodli přeložit náš koncert ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Přejeme všem aby tuhle těžkou dobu přežili ve zdraví a bez újmy. Doufejme že to nebude dlouho trvat a zase se budeme spolu bavit na různých akcích při poslechu dobré hudby.

Než se vrátí vše do normálu, zpřístupnili jsme náš časopis všem. Přejeme Vám příjemné čtení a odreagování od nynějších starostí.
http://extra.rockandpop.cz/casopis/

Mějte se krásně a pevné zdraví přeje Váš tým Rock&Pop.

Headlinerem oslav třicetin Rock&Popu budou Ska-P

Jedna z nejvlivnějších kapel ska i punku vystoupí exkluzivně na narozeninách Rock&Popu, jež se uskuteční 6. května v pražském Foru Karlín. Ska-P, to jsou madridští bouřliváci. K nám se vracejí rádi, jelikož tu mají mnoho příznivců. Věrní fanoušci i ti, kteří ještě neslyšeli naživo písně z nejdůležitějších alb Que Corra la Voz (2002), Lágrimas y Gozos (2008) nebo aktuálního Game Over (2018), si oslavu našich třicetin nesmí nechat ujít. Ska-P doplní ve Foru Karlín ještě jedna česká a jedna slovenská kapela. Jaké to budou, to se brzy dozvíte na stránkách časopisu či našich sociálních sítích.
DŮLEŽITÉ INFORMACE.
Vstupenky za cenu 1090,- + poplatek Ticketstream se budou prodávat do konce února a jsou na stání na ploše.
Od 1. března bude cena 1190,- + poplatek Ticketstream.
K mání jsou i vstupenky na balkón a jejich předprodej je spuštěn od 1. února za cenu 1390,- na webu extra.rockandpop.cz
.
Vstupenky pro předplatitele za 950,- na http://extra.rockandpop.cz/kategorie-produktu/vstupenky/

Pořadatel si vyhrazuje právo na změny.

————————————————————————————-

Hlavním partnerem události je společnost CONNECT IT

Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X