TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Skaparáda

Sedmička letos slaví 50. výročí od založení. U té příležitosti chystáme speciální sérii koncertů a diskoték. Postupně zveřejňujeme akci za akcí, eso za esem, ze všech našich rukávů. Oslovujeme kapely a DJs, kteří v historii Sedmičky zanechaly významný otisk.

SKAPARÁDA. Jak s oblibou tvrdíme, nejvíc nejlepší ska mejdan ve městě. A je zcela a jen náš, Sedmičkový! Ovšem zdaleka nejde jen o skáčko. Hoši zásobují tance chtivé publikum tím nejlepším z northern soulu, rocksteady či 2tone. A to už od roku 1998! DJs Buqi, Kořínek, Path, Roman, Kuře. Základní sestava pánů DJjů, kteří roztáčí na vinylech ty největší hitovky a dokáží přilákat celou komunitu fanoušků daného žánru pravidelně do útrob strahovského brlohu 007. Legendární večírek v rámci oslav 50 let Sedmičky bude, dovolujeme si tvrdit, monstrózní! Těšíme se moc!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X