TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Srdcařské okénko s Mighty Sounds

Do festivalové sezóny je ještě daleko, protože se nám ale nechtělo čekat do léta, pozvali jsme si jeden festival přímo do Rock Café. V pondělí 15. února se naší srdcařské pípy totiž chopí pořadatelský tým Mighty Sounds! Ten se rozhodl podpořit organizaci Fokus Tábor (http://www.fokustabor.cz/), která se zaměřuje na pomoc lidem s vážným duševním onemocněním.
A jak to celé funguje? Vždy v určený den a čas vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou, případně vám udělají kávu z pražírny doubleshot (za příplatek i do porcelánového hrnečku s logem klubu, který vám zůstane na památku). 30% z tržby z daného dne pak věnujeme vždy na vybraný charitativní projekt.
Touto cestou chceme také podpořit minipivovary, které standardně máme na čepu, k dostání bude výhradně jejich pivo.
Zároveň vás prosíme o dodržování veškerých platných nařízení – noste prosím roušky, dodržujte rozestupy a po dokončení nákupu se prosím před klubem déle nezdržujte. I tak můžeme všichni pomoct tomu, abychom se co nejdříve viděli na akcích nebo na baru.
Děkujeme a brzy na viděnou!
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X