TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Still blazin party

Payaman CU – Little Jesus – Ignor Psychevsky

Tři lokální DJs a páteční večer plný kvalitní hudby, tance a mojita. Stejně bude pršet, takže doraž! A jestli ne, bude zahrádka.

PAYAMAN CU začal hrát reggae a dancehall v roce 1998, kdy se mu do rukou dostávají první kazety s tímto stylem, následně pořizuje první vinyly a spoluzakládá první ostravský reggae soundsystém Coltcha united. Začíná pořádat první párty v klubu Černý pavouk, pomalu pracuje na propagaci reggae music v Ostravě, přicházejí první pozvání na akce jiných soundů a festivaly. Za ty roky toho stihl opravdu hodně a nadšení ho neopouští ani po dvaceti letech. Ve své selekci preferuje styly jako roots reggae, nu roots, oldskul dancehall, hardcore dancehall, ragga, ale nevyhýbá se ani dubu, rootstepu, raggajunglu a raggatekku.

LITTLE JESUS aka Pepa Ježíšek z Ostravy je DJ, selektor, hudební nadšenec a bavič. Kluk z nebe s povahou gentlemana a kavalíra z prvorepublikového období, který vám zahraje reggae, jungle, dubstep i breakbeat.

host: IGNOR PSYCHEVSKY

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X