TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Sto zvířat

❗️Sál otevřen již od 19:00. Sto Zvířat hrají od 20:00. Přijďte včas ❗️
Po devíti letech dorazí do Sokolovny v Novém Bydžově kapela STO ZVÍŘAT!
Naposledy u nás tato rytmická kapela zahrála 28. 3. 2014 a v sobotu 18. 3. 2023 u nás zahraje znovu. V Novém Bydžově kapela vystoupila naposledy v létě 2017 na koupališti.
Kapela STO ZVÍŘAT vznikla v roce 1990 a stala se průkopníkem tehdy u nás téměř neznámých žánrů ska a rocksteady. V porevoluční době, která přála spíše undergroundovým kapelám, přišla s veselými melodiemi, tanečními rytmy a s mimořádně kvalitními texty Tomáše Belka. S tímto koktejlem posléze doplněným i o reggae nebo swing se už 33 let drží na špičce jak klubové, tak festivalové scény. Devítičlenná úderka má za sebou více jak 2400 koncertů u nás, ve Spojených státech, Francii, Německu, Švýcarsku, Belgii a Slovensku. Na svém kontě má 12 řadových alb a nespočet účastí na různých kompilacích. Rovněž se věnuje pravidelně natáčení klipů, kterých má v archivu okolo dvacítky. V posledních letech nastoupilo do kapely několik výrazných mladých muzikantů, kteří přinesli novou energii. Kapela se nachází v tuto chvíli zřejmě ve své vrcholné formě, o čemž svědčí nejen reakce fanoušků, ale i odborné kritiky. V současnosti kapela nahrává novou desku, tak se třeba dočkáme i nějakých novinek?
Jako druhá kapela v pořadí se v sobotní večer představí Novobydžovská sestava s názvem NO BODY BOYS, tahle kapela vznikla v roce 2020 za dob všemožných vládních omezení a karantén. Frontmanem kapely je známý „pankáč“ Štěpán Málek. Kapela zahraje také vlastní tvorbu v rodném jazyce, definice jejich hudebního stylu by se dala nazvat art-rock s náznakem SKA a reggae.
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X