TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Sto zvířat & Cémur Šámur

ℹ️ Nový termín původně předvánočního koncertu se závratnou rychlostí blíží! ⏰ Jak to tedy bude? BUDE! Nemusíte se bát, koncert se uskuteční – lístky jsou stále v předprodeji, původně zakoupené vstupenky platí, v prodeji budou i na místě. A jako odškodné za zimní útrapy pro vás máme i skvělou předkapelu – staré známé CémurŠámur!
STO ZVÍŘAT
Kapelu Sto zvířat netřeba dlouze představovat: průkopníci (a průkopnice!) žánrů ska a rocksteady v české kotlině vloni oslavili třicet let aktivního působení a jako dárek si nadělili nové album s všeříkajícím názvem 30 let testováno na lidech. Poznamenejme, že toto testování proběhlo do značné míry úspěšně: Kapela si nalezla početnou základnu fanoušků a odehrála za ony tři dekády přes dva tisíce koncertů.
Sto zvířat baví hravými texty, jež přetékají popkulturními odkazy a narážkami, ale stejně hraví jsou i v přístupu k hudbě: plynule ve skladbách i mezi skladbami přechází mezi rock’n’rollem, ska i reggae, občas zpomalí a přejde do vážnější polohy, většinu času ale nenechá posluchače vydechnout a nutí je tančit, hopsat či se alespoň pohupovat – to podle nátury.
CÉMUR ŠÁMUR
Jako předkapela vystoupí vrchlabští Cémur Šámur! Dnes už rovněž velmi dobře známý minibigband funguje už od roku 1999 a na kontě má deset nahrávek, z nichž tu poslední – V pekle – vydal nedávno. Soustředí se výhradně na původní autorskou tvorbu, v níž se kapela zarputile snaží zbavit tzv. alternativní hudbu přílišné nabubřelosti a vážnosti. Pro finální výraz souboru je důležitý (sebe)ironický humor, který se projevuje jak v textech, tak v hudebních aranžích – občas ale Cémur Šámur tuze rádi obecenstvo i trochu postraší.
Vstupné:
350,- v předprodeji, 390,- na místě.
Předprodej na:
Vstupenky zakoupené dříve zůstávají v platnosti.
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X