TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

UB40 featuring Ali Campbell

Kvůli nenadálému úmrtí jednoho z frontmanů viz Zemřel ASTRO, dlouholetý člen UB40, je celé turné posunuté a tady je nový termín pro Prahu.


Tohle je ta „druhá parta“…

Někdejší originální zpěvák původních UB40 Ali Campbell a najatí muzikanti…

Proč se musejí kapely, a v tomto případě přímo bráchové, rozhádat o peníze, ach jo…


 

Zde je poněkud zavádějící text pořadatele, jehož název taky zrovna nevzbuzuje důvěru  😉  Moravia Top Concerts:

Když pomineme Jamajku, jaká je historicky nejznámější reggae kapela na světě? Rozhodně Britové UB40! Tyto žijící legendy z Birminghamu, jejíž historie sahá až do konce 70. let, přijedou 10. března 2022 do Prahy! V rámci České republiky exkluzivně vystoupí ve Forum Karlín.

Více než 20 studiových alb, stovky vyprodaných koncertů po celém světě a 60 milionů prodaných desek. A jejich nejslavnější píseň všech dob? Bez debat Red Red Wine z roku 1983.


To všechno je pravda, akorát z tý kapely, kterou popisují, přijede jenom zpěvák, který z UB40 odešel již v roce 2008…

pak ale zjistil, že jeho sólová dráha tolik netahne, tak začal používat jméno své původní kapely. Takže tu máme dvoje UB40. Originální kapelu s „novým“ zpěvákem a k nám dorazí sice původní zpěvák, ale s „novou“ kapelou…  aby bylo jasno  😉

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X