TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

United Flavour

Mezinárodní skupina United Flavour přichystala v r. 2019 velký comeback, který dosti zásadně přibrzdila epidemie covid. 19! Bohužel i my jsme museli jejich plánovaný koncert třikrát zrušit a doufat, že tento zářijový termín se nám snad už podaří realizovat, abychom právě s touhle skvělou kapelou otevřeli podzimní šňůru koncertů v KD. Nepochybujeme o tom, že svou energií konečně naplní už dlouho prázdný a nevyužitý sál KD.
United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hiphopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Za více, než 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další.
Ještě v r. 2019 vypustila kapela nový singl Candela, na kterém hostují slovenští Medial Banana. Posléze přestavili klip k singlu No Voy A Cambiar z jejich nového alba Here To Stay (2020), na němž spolupracovali s předním španělským zpěvákem Morodem, který kombinuje vlivy jamajské hudby a hiphopu. Poslechněte si a přijďte!
Vstupné: 250,- (předprodej) a 280,- (na místě). Předprodej vstupenek od 1. 9. 2021 v trafice U Davida. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše, na tel.: 318 521 302.
Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X