TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Urban Robot + Concrete Safari

——————————————————————————————-
★★ URBAN ROBOT + CONCRETE SAFARI ★★
——————————————————————————————-

●● INFO ●●

Hned z kraje listopadu do Litomyšlského klubu Kotelna zamíří dvě partičky, který vás rozhýbají v rytmech reggae, okořeněného řádnou dávkou hip hopu. Do Litomyšle zavítají Mic-key Dreadalist a Raazyph neboli URBAN ROBOT a českotřebovská dlouholetá stálice Concrete Safari. Čekají vás dvě live show a spousta hudby, kterou vám budou servírovat DJs.

➤ URBAN ROBOT

URBAN ROBOT je aktuální česká sociální satira spojující Reggae & Hip Hop s dalšími, převážně elektronickými, hudebními žánry. Tuto energickou fúzi nazvali kluci „Urban Reggae“. Cílem Urban Robot je nejenom upozornit na problémy a hrozby dnešní společnosti, ale také nabídnout rozumné řešení dané problematiky.

Official web: http://www.urbanrobot.cz
Facebook: https://www.facebook.com/urbanrobot1

➤ CONCRETE SAFARI

Concrete Safari je skupina DJs, Mcs a producenta z Český Třebový, která baví lidi a dělá party nejen ve Východních Čechách více než devět let. Stylově padne do oka hlavně lidem, kteří milují Reggae muziku, Dub, Dubstep, Hip Hop a kombinaci 2 MCs na majku. V kompletním složení má Concrete Safari 4 členy: Sensimílla, Shadow Player, MC J.O.B. a DJ Haš. Párty rozjíždí DJ Haš s pořádnou dávkou aktuálních pecek z Jamajky i zbytku světa. Následuje bassová masáž trávícího traktu Dubem a Dubstepem z produkce Shadow Playera. Pak už jen MC J.O.B. a Sensimílla sdělí publiku skrze membrány mikrofonů co si myslí o tématech jako je konopí, láska, život nebo babylon za scratchů DJe Haše.

Official web: http://www.concretesafari.cz
Facebook: https://www.facebook.com/ConcreteSafari

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X