TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Urban Robot X2 Tour

Podrobnosti

Urban Robot přivezou představit svoji novou desku remixů – X2! Kdo má rád Drum and Bass, Jungle nebo Jump Up s českými texty si určitě přijde na své. Kromě remixů od CZ/SK producentů zahrají taky staré klasiky. Raazyph přiveze na mikrofon také svého felláka, hradeckého rapera, který si říká Floutkovskij. Máte se na co těšit!

Z producentů, kteří spolupracovali na X2 u nás zahraje svůj set také Fredy High. DJ support zajistí duo Jungle Riders aka Ušis a NTO z Liberce. Berte ručník nebo náhradní triko, budou se hodit!

LIVE:
Urban Robot
Floutkovskij

DJ SUPPORT:
Fredy High
Ušis – Jungle Riders
NTO – Jungle Riders

MÍSTO:
habañero music bar

ENTRY:
70,-

START:
21:00

BIO & LINKS:

Urban Robot
Mic-key Dreadalist (MC / producer) a Raazyph (DJ / producer) jsou Urban Robot.

Po textové stránce satiricky poukazují na problémy a hrozby dnešní společnosti. Rádi se dotýkají témat, o kterých v mainstreamu jen těžko uslyšíte.

Zvuk ovlivňuje především lehkost Reggae, surovost Hip Hopu, groove Funku, a tvrdost Electro music. Tím vzniká zajímavá fúze žánrů, kterou UR nazývají zkrátka „Urban Reggae“.

První deska se stejnojmenným názvem Urban Robot si odnesla žánrovou cenu Anděl za Reggae/Ska album roku 2015. Druhá deska UR2 se také setkala s velmi kladným ohlasem. Fanoušci znají klasické pecky v podstatě nazpaměť.

Mezi první a druhou deskou vydali UR meets Riddim Tuffa in DUB. Ve světě reggae je běžné prohnat tracky analogovým mixpultem a efekty a vytvořit tak speciální dubové verze. Prostor mezi druhou a třetí chystanou deskou vyplnili remixovým albem X2, kde propojili CZ/SK producenty žánrů Jungle či Drum and Bass. Vybrané pecky dostaly nový kabát v tempu okolo 175 bpm.

Motto UR: Myslíme srdcem, bojujem hlavou!

LINKS:
Official web: http://www.urbanrobot.cz
Facebook: https://www.facebook.com/urbanrobot1
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCy9C5SlvPb4Kb7Gw3QQv8yg
SoundCloud: http://www.soundcloud.com/urbanrobot
BandCamp: https://urbanrobot.bandcamp.com

Fredy High
TBU

Jungle Riders
je projekt založený na dlouholeté spolupráci a přátelství dvou djů z Libereckého kraje. UŠIS & NTO hrají společně po boku již několik let a poslední dobou vymetají čím dál více akcí, ať je to už festival, klubová party či jen nějaká komornější akce. Snaží se co nejvíce přiblížit posluchačům a návštěvníkům akcí raggajungle, který ještě není u nás v Čechách tolik rozsáhlý.

Podílí se na pořádání akcí v Libereckém kraji a to například v klubu Spot, kde mají pod taktovkou večery jako je např. RAGGA NIGHT a JUNGLETEK.

Pokud navštívíte jakoukoliv akci, kde hrají, tak máte zajištěnou kvalitní hudbu a zabávu 🙂

LINKS:
SoundCloud: https://soundcloud.com/jungleriders
Facebook: https://www.facebook.com/btkjunglerider/
Ušis SoundCloud: https://soundcloud.com/djusis
NTO Facebook: https://www.facebook.com/NTO.Weedman/
NTO SoundCloud: https://soundcloud.com/ntoweedman

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X