TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Urban Robot X2 Tour

Urban Robot přivezou představit svoji novou desku remixů – X2! Kdo má rád Drum and Bass, Jungle nebo Jump Up s českými texty si určitě přijde na své. Kromě remixů od CZ/SK producentů zahrají taky staré klasiky. Máte se na co těšit!

Lokální support zajistí bývalý mistr České republiky v beatboxu – Cagi a spřátelená crew Nuff Sensi Music – Lazoo, Vargas.

LIVE:
Urban Robot
Cagi beatbox

DJ SUPPORT:
La.zoo
Vargas

START:
21:00

ENTRY:
do 22 hod 100,-
po 22 hod 150,-

BIO & LINKS:

Urban Robot
Mic-key Dreadalist (MC / producer) a Raazyph (DJ / producer) jsou Urban Robot.

Po textové stránce satiricky poukazují na problémy a hrozby dnešní společnosti. Rádi se dotýkají témat, o kterých v mainstreamu jen těžko uslyšíte.

Zvuk ovlivňuje především lehkost Reggae, surovost Hip Hopu, groove Funku, a tvrdost Electro music. Tím vzniká zajímavá fúze žánrů, kterou UR nazývají zkrátka „Urban Reggae“.

První deska se stejnojmenným názvem Urban Robot si odnesla žánrovou cenu Anděl za Reggae/Ska album roku 2015. Druhá deska UR2 se také setkala s velmi kladným ohlasem. Fanoušci znají klasické pecky v podstatě nazpaměť.

Mezi první a druhou deskou vydali UR meets Riddim Tuffa in DUB. Ve světě reggae je běžné prohnat tracky analogovým mixpultem a efekty a vytvořit tak speciální dubové verze. Prostor mezi druhou a třetí chystanou deskou vyplnili remixovým albem X2, kde propojili CZ/SK producenty žánrů Jungle či Drum and Bass. Vybrané pecky dostaly nový kabát v tempu okolo 175 bpm.

Motto UR: Myslíme srdcem, bojujem hlavou!

LINKS:
Official web: http://www.urbanrobot.cz
Facebook: https://www.facebook.com/urbanrobot1
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCy9C5SlvPb4Kb7Gw3QQv8yg
SoundCloud: http://www.soundcloud.com/urbanrobot
BandCamp: https://urbanrobot.bandcamp.com

Cagi beatbox
Cagi je oficiální mistr České republiky v beatboxu z roku 2015. Jeho zájem o beatbox se začal rozvíjet od jeho patnácti let posloucháním dnešních oldschool legend jako Rahzel, Biz Marie, Doug E. Fresh a Kenny Muhhamad. Postupem času s přibýváním zkušeností a vystoupení se z prvotního koníčku stala velká záliba a zároveň práce při studiu na vysoké škole. Od roku 2008 jste mohli Cagiho pravidelně potkávat na akcích v rodné Opavě, kde vystupoval v klubech Mrkev, Music club 13, anebo Music bar Jam . Dále na větších open-airech jako Czarotek, Kacabaja, Music and Jugging festival a Bass Detonation, kde byl hlavním headlinerem Aphrodite. O rok později začal spolupracovat s Pikem (aka. Disgustin Justin ) a Bassinem a přidal se do jejich již rozběhlé Clownfish crew Za nedlouho na to dostal příležitost stát se členem Ostravské sabotážní kapely Vladimír cirkus . S deskou „ V leže, v stoje “ vystoupil Cagi s kapelou na mnoha festivalech po celé České Republice,včetně Colours of Ostrava, Rock for People, Hrachovka, Sázava fest, Kupkofest a další. V té době také poprvé vystoupil před kamerou na ČT1 v pořadech Dobré ráno, Sama doma, Živě na jedničce a Silvestrovská sabotománie. V roce 2011 s kamarády založili projekt Nuff sensi music, který se zaměřuje především na propojení moderní techniky a lidského potenciálu. Od začátku roku 2014 vyučuje a vede beatboxový kroužek pro děti a mládež v Opavavském nízkoprahovém klubu Magnet.

V Cagiho vystoupení můžete slyšet hodně různých stylů jako je Drum and Bass, Dubstep, RaggaDancehall, Techno, Tekno, Hiphop a další.

LINK:
Facebook: https://www.facebook.com/pg/cagibeatbox.cz

Nuff Sensi Music
Píše se rok 2011 a čtveřice kamarádů, kteří se pravidelně potkávali na různých parties, dávají do kupy nový projekt s názvem Nuff Sensi Music. Tento hudební koncept se zaměřuje především na to, aby za pomocí spojení moderní techniky a lidského potenciálu, pobavil lidi, kdekoliv přijede. Žánrově se zaměřuje především na Raggajungle, Reggae a Drum and Bass, ale co se tyká dobré muziky žadné pevně stanovené meze neexistují. Částí show je také live vystoupení beatboxu, kterým mistr Cagi již otevřel nejedna posluchačova ústa, doplněný o energický hlasový projev pocházející z hrdla MC-ho a producenta Mic-Key Dreadalista. Mic-Key také „prdí“ na didgeridoo. La.zoo a Vargas působí jako DJ´ s míchající pravou Sensi Music. Shrnuto, podtrženo.. kamkoliv tito kluci pojedou, budou si stavět za cíl zajistit to práve jamajské mejdlo se vším co k tomu patří. Ovšem tímto pole působnosti Nuff Sensi Music nekončí. Součástí projektu je také bookingová agentura, která má zajístit právidelný přisun zájímavých umělců ze zahraníčí. V neposlední řádě je Nuff Sensi Music platforma pro kooperaci nejrůznějších subjektů, jejichž společnou vlastností je vymezení vůči mainstreamové kultuře a kreativita.

LINK:
Facebook: https://www.facebook.com/pg/NuffSensiMusic

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X