TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

ZRUŠENO – Vinyl Session

Vinyl Sessions je hudební večer v českobrodském klubu Mexiko, který se vrací ke kořenům taneční kultury, kdy se hrálo pouze z vinylových gramofonových desek. Zároveň Vinyl Sessions popularizuje hudbu karibské Jamajky a dává prostor dalším hudebním žánrům, jež jamajská hudba a vinylová kultura ovlivnila.

Během těchto večerů z roztočených ploten gramofonů nezazní pouze reggae, dancehall či dub, ale vaše ušní bubínky polechtá i dubstep, breakbeat či raggajungle a drum and bass.

Ústředními postavami celého projektu jsou selektoři Rollandblow a Noaka, kteří se znají z legendárního žižkovského klubu Zion a takřka po 20 letech se opět potkali v českobrodském sousedství, aby rozhýbali vaše boky s celou řadou hostujících umělců a nenechali nikoho sedět v koutě 🙂

Noaka se za DJ pult vrací po více než desetileté pauze, ale s o to větší vervou a posluchačům dá ochutnat ze své sbírky vinylů, v níž má výběr desek od roots reggae, přes garage a brakbeat až po raggajungle a drum and bass s jazzovými prvky.

Rollandblow, je vášnivým sběratelem vinylových desek již od 2002. V jeho sbírce najdete nejen Reggae, Dancehall, Dub, Jungle, Hip-Hop ale také třeba Latinu a nebo méně známý žánr Doo-Wap. Jeho poctivé selekce je možné pravidelně slyšet na mnohých festivalech i v klubech po celé Evropě.

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X