CZ/SK

United Flavour přicházejí s novou deskou Música Con Conciencia

Nejnovější počin skupiny United Flavour Música Con Conciencia je živou a dynamickou směsí reggae, dancehallu, hip hopu a afra, tedy stylů, které vždy definovaly strhující hudbu United Flavour. Kapela je známá svou originalitou a inovativním soundem a ani tentokrát tomu není jinak. Album okořenila i dalšími žánry jako například trap a vytvořila jedinečnou a podmanivou nahrávku. Křest proběhne v oblíbeném pražském Lucerna Music Baru 23. října 2024. Novinka je již nyní k dispozici na všech streamovacích platformách.

Tvorba skupiny United Flavour je silná nejen díky svému originálnímu stylu, ale také díky hlubokým poselstvím, která jsou obsažena v textech. Název nového alba Música Con Conciencia neboli Vědomá hudba (Conscious Music) tento étos dokonale vystihuje. Písně nesou poslání o lásce, míru, jednotě, vítězství dobra nad zlem a síle čelit náročným časům, to vše vedeno filozofií One Love, která je srdcem hudby United Flavour.

Charismatický a jedinečný hlas zpěvačky Sisty Carmen doplňuje řada talentovaných mezinárodních umělců. „Je nám ctí, že se na projektu podílejí hudebníci jako Balik z Danakil, Raphael, UCee, Nironic, Cocoman a Pokyman z Media Banana, který s námi už dříve spolupracoval na hitu Candela z naši poslední desky Here To Stay. Každý do desky vnesl vlastní styl a skvělou energii,“ prozrazuje Sista Carmen.

United Flavour začnou novou tvorbu z Música Con Conciencia představovat live v rámci svých koncertů průběhu celého jara a léta. Na podzim se vydají na turné po celé České republice. Oficiální křest se uskuteční 23. října 2024 ve vyhlášeném pražském Lucerna Music Baru, který se jim stal domovem. Po českém turné budou své poselství jednoty a lásky šířit i v zahraniční.

Novinku najdete na streamovacích službách

Facebook: https://www.facebook.com/unitedflavour/
Instagram: https://www.instagram.com/unitedflavour/
www: http://www.unitedflavour.com/

O United Flavour:

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo (aka Maprodusah ), původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 3 studiová alba, 20 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další. United Flavour jsou známí také tím, že často navazují spolupráci s vyhledávanými zahraničními umělci. V roce 2020 přišla kapela s comebackovým albem “Here To Stay”, z něhož již v únoru 2019 vyšel úspěšný první singl Candela. Nyní představují album Música Con Conciencia.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button