NovinkyZahraniční

United Flavour vydávají Original

Mezinárodní skupina United Flavour se chystá zaujmout hudební nadšence po celém světě vydáním svého nejnovějšího singlu Original. Kapela v něm klade důraz na individualitu a autenticitu. Text písně vybízí posluchače, aby přijali své jedinečné já, a přináší silné poselství – jsme originální, nesrovnatelní a nenahraditelní. United Flavour inspiruje k oslavě osobní autenticity a odmítnutí konformity a nabádá fanoušky, aby zůstali věrní sami sobě tváří v tvář tlaku společnosti.

Po předchozím singlu Fiesta En España je Original druhou ukázkou z očekávaného připravovaného alba, jehož vydání je naplánováno na rok 2024. Mezinárodní nádech skladbě dodává i spolupráce s italským zpěvákem Raphaelem, jehož melodický hlas povznáší píseň do nových výšin. Díky pulzujícímu rytmu a silnému textu je skladba Original připravena stát se nadčasovou hymnou, která povzbudí fanoušky, aby přijali svou jedinečnost a zůstali věrní svému originálnímu já.

Link na streamovací služby

United Flavour bio:

Eklektická kapela s energickou hudbou a dráždivými texty v podání charismatické španělské frontwoman Carmen a pěti zkušených mezinárodních hudebníků (Pobřeží slonoviny, Česká republika). Živé vystoupení United Flavour vytváří strhující, groovově orientovanou atmosféru a hlavní vokalistka Carmen má neskutečný talent pro spojení s publikem na intimní úrovni. Jejich vystoupení zaujala desítky evropských festivalů a klubů a kapela při několika příležitostech vyprodala světoznámý Lucerna Music Bar v Praze.
United Flavour se objevila na mnoha letních hudebních festivalech a evropských reggae festivalech, které se otevíraly pro takové umělce jako Manu Chao, Shaggy, Buju Banton, Israel Vibration, Kelis, Ward 21, Gentleman a další. United Flavour si získal slovenský, polský, španělský, rakouský, německý, maďarský a švýcarský hudební trh a milovníky hudby. Svým vystoupením a texty chce kapela předat poselství, že lidé různých národností, původu, vyznání a vyznání mohou spolupracovat bez problémů, konfliktů či násilí. Navíc se mohou vzájemně obohacovat.
První album United Flavour, Unity, vyšlo v roce 2007 a dalo vzniknout jejich prvnímu hitu Revolution. Další studiové album United Flavour Attitude vyšlo v březnu 2011 a obsahuje mezinárodní umělce jako Konshens a Ward21 z Jamajky, Ras Kuko a Bratt ze Španělska, Cheeba z Polska, King Kalabash a Baron Black z Martiniku a mnoho dalších. Album společně vytvořili lidé čtrnácti národností, což mu dodává skutečnou mezinárodní ‚šmrnc‘.
V únoru 2015 United Flavour vydali zbrusu novou píseň Irie feat. Criminal. Píseň je součástí riddim výběru Pineapple Kush. Riddim uvádí německý zpěvák U-Cee a produkuje baskytarista a producent United Flavour Djei Gogo. Pineapple Kush vám přináší mezinárodní špičkové umělce na poivedeném steppas-riddimu: Sizzla, Anthony B, U-Cee a další.
Nedávné úsilí United Flavour, pokračující ve své hudební cestě, upevnilo jejich status dynamické síly na české hudební scéně. Jejich album „Here To Stay“ z roku 2020 znamenalo významný milník v jejich kariéře a ukázalo jejich neustále se vyvíjející zvuk a jejich odhodlání posouvat hudební hranice. Album zplodilo řadu singlů doprovázených hudebními videi, které vyvolaly vlny na platformách jako YouTube. „Candela“ s Medial Banana se ukázala jako jejich dosud nejúspěšnější píseň, která nashromáždila téměř 2 miliony zhlédnutí a stále přibývá. Mezi další spolupráce na albu patří „Souljah“ s latino hip-hopovou hvězdou Al2 „El Aldeano“, který také napsal text pro „Unika“ a španělským reggae umělcem Morodem na „No Voy A Cambiar“. Tyto spolupráce dodaly jejich repertoáru jedinečný rozměr a propojily kultury a žánry. United Flavour také pohostili své fanoušky řadou akustických video speciálů, včetně „Unika“, „Watch Out Man“ a dalšího provedení „No Voy A Cambiar“, vše nahrané živě ve studiu.
V roce 2024 se United Flavour připravují na vzrušující novou kapitolu své hudební cesty s nadcházejícím albem, které slibuje novou cestu. Jejich první singl „Fiesta en España“ s oblíbeným spolupracovníkem Pokymanem, členem Medial Banana, nabízí odvážnou fúzi hudebních stylů Reggae a Trap. Tato inovativní směs ukazuje odhodlání kapely dál posouvat hranice jejich hudby.

 

Facebook: https://www.facebook.com/unitedflavour/

Instagram: https://www.instagram.com/unitedflavour/

www: http://www.unitedflavour.com/

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button