Pozvánka

Julian Marley přijede v srpnu do Prahy

Do Lucerna Music Baru konečně zamíří Julian Marley se svou kapelou Uprising! S sebou si vedle vlastní bandy muzikantů přiveze i nové album As I Am z roku 2019, které vyšlo u rodinného vydavatelství Ghetto Youths International.

Julian se narodil v Londýně, přesto ani jeho geny neminul hudební talent jeho táty Boba. První demo Juju nahrál už v pěti letech a postupně se naučil hrát na všechny možné nástroje od kytary, kláves, baskytaru i hru na bicí. A právě u velkého bubnu a u mikrofonu jsme jej mohli vidět a slyšet společně s jeho bratry na velkém koncertu 6. února k nedožitým 77. narozeninám Boba Marleyho.

České publikum se jeho koncertu dočká ve čtvrtek 11. srpna 2022. Julian Marley má za sebou čtyři velké alba Lion in the Morning (1996), A Time & Place (2003), na Grammy nominovanou desku Awake (2009)a zatím nejnovější As I Am (2019). Objevil se také na nejrůznějších singlech a vedle kapely Uprising příležitostně vystupuje i s The Wailers. Samozřejmě nechybí jako součást rodinného projektu The Marley Family. Společně se Stephenem a Damianem se také věnuje produkci muziky i pro další umělce u již zmíněného rodinného labelu Ghetto Youth International.


Předprodej na webu Lucerna Music Baru 490 Kč
Cena na místě 590 Kč

fb událost:  https://www.facebook.com/events/331017635730881


 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button