Pozvánka

Panteón Rococó přivezou na Mighty Sounds latinskoamerickou ska energii

Na 18. ročník festivalu Mighty Sounds, který proběhne 28.-30. června 2024 na letišti Aeroklubu Tábor, dorazí mexičtí Panteón Rococó. Bude se jednat o jejich návrat do České republiky po dlouhých 10 letech. Tyto jihoamerické hvězdy doplní v programu již oznámené Bad Religion nebo The Hives a mnoho dalších.

Panteón Rococó jsou spolu se Ska-P nejvlivnějšími a největšími hvězdami latinskoamerické ska scény a jejich koncerty navštěvují v ve Střední a Jižní Americe desetitisíce návštěvníků. Že zde patří opravdu mezi hudební špičku dokazuje i jejich poslední singl z minulého roku, který nahráli spolu s Carlosem Santanou.

 

Solidní fanouškovskou základnu si však dokázali vybudovat i v Evropě. Jejich charakteristický styl vychází z punku, ska, reggae, salsy i mariachi. To vše transformuje na podiu tento osmičlenný soubor v obrovskou masu energie. Kde jinde by měla tahle kapela vyznít lépe než právě na Mighty Sounds?

Line-up, který se už velmi slibně plní, lze stejně jako veškeré informace o festivalu najít na www.mightysounds.cz. Třídenní vstupenku lze v tuto chvíli pořídit za 3290 Kč.

 

*MIGHTY SOUNDS vol. 18*

  1. – 30. června 2024

Tábor, letiště Aeroklubu Tábor

To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds


Aftermovie Mighty Sounds 2023:

 

 

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button