Pozvánka

Samory I & Mortimer (JA) ls. Tippy I Grade (VI) v Praze!

Samory I & Mortimer (Jamaica)
Tippy I Grade (Zion I Kings / US Virgin Islands)
support: Dasha Fyah, Oneheartman, Adjah


Dva velké hlasy současné jamajské roots and culture scény, kteří navštíví poprvé Česko v rámci velkého evropského turné. Kingstonský reggae zpěvák Samory I po svém mezinárodně velmi úspěšném debutu Black Gold (2017) vydal teď v listopadu své druhé velké album Strength, které produkoval Winta James (klávesák z kapely Damiana Marleyho). Na této excelentní desce, kterou vřele doporučujeme k poslechu, se objevují jeho přátelé Kabaka Pyramid, Jesse https://open.spotify.com/album/3gdGLoqTUlOXoDo8EQVpgZRoyal, Lila Iké, Capleton

nebo právě kingstonský rastaman Mortimer, který se stal hvězdou hlavně díky svému procítěnému singlu Lightning (2019), který má aktuálně přes 22 milionů shlédnutí. Kdo neznáte, okoštujte zde:

 

 

Samory & Mortimer letos vyrazí do Evropy na turné s konceptem soundsystémového showcase. Nebude je tedy doprovázet kapela ani selektor, ale live dubwise mix na dvanáctistopém mixu bude mít na práci další legenda reggae music – Tippy I Grade! Hlava a srdce party Zion I Kings, který reprezentuje consciouss music z ostrovů Virgin Islands. Tato parta dlouhodobě tvoří a produkuje špičkový consciouss reggae sound pro mnoho hvězd, jako jsou Akae Beka, Pressure Busspipe, Chronixx, Kabaka a nebo třeba loni vydané skvělé Protojeho album In Search of Zion.
Reggae fans se konečně dočkají ve středu 13. března 2024. O domácí support se postarají selektoři Dasha Fyah, Oneheartman a Adjah.

 

Vstupenky za 420 Kč v prodeji na webu Futura a na goout.net: https://futurum.musicbar.cz/…/samory-i-mortimer-tippy…/

 

 

fb událost: https://www.facebook.com/events/1148649499845501

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button