CZ/SKNovinky

Repráček Session přichází

Celý minulý týden jste na naší titulní straně mohli sledovat jako Video týdne Repráček Session 0 Cocoman – Majk Džem (street video). Video nás tehdy zaujalo svojí nezvyklou formou a aniž bychom si v tu chvíli pod pojmem Repráček Session uměli cokoli představit, dali jsme klipu šanci. My už teď víme co to je a vy vlastně taky  😉

Beaty od Coco Jammin, video od alesco.cz, přenosný repráček a parta MCs, co to nakládají live – to je Repráček Session. Kompaktní repráčky zaplavily parky a plácky. Bandičky ghettařů taví svoje oblíbené rapery, holčiny na lavičce hltají motivační žalozpěvy Tomáše Kluse a z kolemjdoucího ještěřího batohu hraje dřevní drum’n’bass. Hudební produkce Coco Jammin a videomakeři alesco.cz měli lepší nápad. S rokem 2019 přichází seriál Repráček Session. Coco Jammin je pro fanoušky reggae music už starý známý. Producentské alter ego zpěváka Cocomana servíruje singly a desky už slušnou řádku let a nezdá se, že by se v tom chystalo polevit. Videa a fotky od alesco.cz rozvířily vody na scéně relativně nedávno, ale za to vydatně. Zahradnická píseň od Cocomana a MessenJaha, Horší Nebudem od Urban Robot nebo třeba Invisible Roots od KattyGyal Kenty a to není zdaleka vše – práce alesco.cz je prostě vidět a je to dobře. Když k tomu přidáte přenosný repráček a partu spřátelených MCs, máte všechny potřebné ingredience pro Repráček Session. Různá místa, různé riddimy, ruzní MCs a jeden repráček! V prvním videu se Cocoman potkal se známou tváří reggae music – Colectivem, který po letech na pódiích vydal svojí debutovou desku První a posel dní a hostování už mu stihl nabídnout třeba Rest nebo Smola a Hrušky. Třetí do party je Dorsey, nové jméno na scéně. Talentovaný zpěvák má čerstvě vydané EP Acid Lab s producentem Raazyphem, kterého můžete znát třeba jako člena Urban Robot. Dorsey byl v posledních měsících k vidění na hromadě pódií a věřte tomu, že o něm ještě uslyšíte. Dejte si první Repráček Session a vyhlížejte další, třeba na facebooku nebo na youtube Coco Jammin.

facebook: Repráček Session

youtube: Coco Jammin

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button