CZ/SKNovinky

STO ZVÍŘAT DOTOČILO NOVÉ ALBUM „30 LET TESTOVÁNO NA LIDECH!“

STO ZVÍŘAT letos slaví 30 let existence na naší hudební scéně. K tomuto výročí kapela natočila nové album 30 LET TESTOVÁNO NA LIDECH! Na něm posluchači najdou 12 nových písní již tradičně s texty Tomáše Belka, které jsou opět smrtícím koktejlem plným tragikomických postav a jejich příběhů – DÍVKA T. mluví sprostě, aniž by chtěla, HLAVA V LIHU si povídá s mediky, RODINNÝ FOTO vypráví o křeči příbuzenských oslav, CHLAPI NA ZABITÍ jsou zpovědí černé vdovy… Hudebně jde o třaskavou směs ska, rocksteady, swingu a dalších žánrů, kterou pomohl namíchat kromě Zvířat (Jan Kalina, Mikoláš Nop a Jan Šobr) i textařův syn Matěj Belko (JÁ NIC, JÁ MUZIKANT), dvěma písněmi přispěl bývalý člen kapely kytarista a zpěvák Petr Ostrouchov (PRAHA, ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ).
Album vznikalo od listopadu do července ve studiu SONO RECORDS a vyjde 10. října v 10:00 ve formě CD a USB již tradičně na labelu 100Promotion…

STO ZVÍŘAT zatím vydalo 11 alb, natočilo 17 klipů a odehrálo více než 2300 koncertů u nás, v USA, v Německu, ve Francii, Švýcarsku, Belgii a Lucembursku. Na podzim odehraje kapela sérii koncertů ve velkých sálech po celé republice. Turné 30 LET TESTOVÁNO NA LIDECH! bude pokračovat i celý příští rok.

Zde si můžete poslechnout první singl BYL POZDNÍ VEČER (Mikoláš Nop/Tomáš Belko):

 

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button