Pozvánka

Nejen Dancehall battle o 10 000 Kč láká na 1. ročník zimního Stop Zevling Festivalu

První ročník Stop Zevling INDOOR Festivalu láká na dancehall battle o 10 000 Kč a vystoupení Eurodela z Pio Squad

Že je na městském sídlišti nuda? Kdepak, tyto mýty už pěkných pár let boří tým kolem projektu Stop Zevling, který aktuálně finišuje přípravy vůbec prvního ročníku Stop Zevling INDOOR Festivalu. Ten se bude odehrávat jak jinak, než v domovské Plechárně na Černém Mostě v Praze, kde se pro tebe kromě hudebních vystoupení chystá i spousta doprovodného programu a sportovních aktivit. A to jak pro ty nejmenší, tak pro dospěláky, kteří si mohou vytancovat výhru 10 000 Kč v taneční soutěži.

A co dál? Jelikož v těchto dnech chodí českými ulicemi se svým doprovodem Mikuláš, těšit se můžeš na speciální čertovskou diskotéku v čele s DJem Idefixem, na několika stageích tě čeká další hudební program v čele s Eurodelem z Pio Squad, princeznou českého dancehallu Ellyz nebo DJs jako Selector Boldrik, Jakub Jakobeen či Müntgröen.

Ale to není vše! Kromě hudby a tance nemůže chybět gastro v podobě street food stánku Na talíři, fashion zone s oblečením od českých nezávislých značek a v neposlední řadě ani originální graffiti jam v chromovém stylu. Více informací najdeš na www.stopzevling.cz a v události na Facebooku, kde se zároveň dozvíš kdy a jak se přihlásit do tanečního battlu 1 vs 1! Vidíme se už tuhle sobotu na Čerňáku?

 

a VSTUP JE ZADARA!!!

 

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button