TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Projekt ENERGY of DUB a jejich nový český LABEL

Release party 28. 1. 2023 - Radlická kulturní sportovna, Praha 5

“ENERGY OF DUB“ je hudebně-benefiční projekt, jehož primárním žánrem je DUB & STEPPAS music a hlavním cílem je pomocí muziky pomáhat těm, kteří to potřebují. První večírky, s názvem ENERGY of DUB, proběhly pod taktovkou DJky Satiwy (Míša Kuklová) už v roce 2011. Jednalo se o malé komorní večery, které postupně  propojovala s různými aktivitami, jako jsou workshopy, přednášky, bazary či benefice a díky tomu se zformovala platforma se stejným názvem a hlavní myšlenkou: „PODPORUJEME MUZIKOU„

Od roku 2018 je aktivním členem i DJ Abassta (Jakub Kadleček) a jejich společná sbírka vinylových desek zahrnuje širokou škálu i dalších hudebních směrů jako je Reggae, Roots, Steppas, Dubstep, Jungle až po a Drum’n’bass.
Finanční prostředky na benefiční účely hromadí hlavně díky jejich stánku, který vozí sebou na akce a na kterém můžete zakoupit kromě triček a vinylů také ručně vyrobené předměty od Satiwy.
Od vzniku projektu se už povedlo podpořit různé segmenty jako jsou psí útulky, zvířata v tísni, azylové domy, Jedličkův ústav, znevýhodněné děti v Keni či projekty Aponedo, Člověk v tísni, Srdcem Robinson a Wakitaka Charity atd.

 

A jak vznikl Energy of Dub label?

Celé to začalo myšlenkou, jak by se mohl projekt posunout zase o krok dál a i když to byl z počátku spíš nereálný sen, zázraky se dějí a my máme obrovskou radost, že to vyšlo a díky tomu můžeme ještě víc rozšířit naší oblíbenou hudbu, podpořit producenty a zároveň zachovat naší hlavní benefiční myšlenku 🙏❤️
Vše jsme spustili v září 2022 prvním digitálním vydáním *CZ&SK DUB UNITY COMPILATION vol.1.„, které vzniklo spojením dubové komunity „Czech & Slovak Soundsystem Culture“ a díky živým online streamům v době covidu pomohlo odhalit, že v našich relativně malých zemích, vzniká spousta kvalitní a originální produkce.

Čekujte zde 👇
https://energyofdub.bandcamp.com/album/eodcomp001-cz-sk-dub-unity-compilation-volume-1

Čekalo nás ale ještě hodně práce a tak jsme se do toho pustili s veškerou energií a jsme hrdí na to, že už začátkem prosince 2022 spatřila světlo světa naše první deska, na které svou tvorbu představil talentovaný producent a náš dobrý kamarád EchoBoy (Adam Kupec), původně známý pod pseudonymem Riddim Tuffa, který nám pomohl tuto myšlenku zrealizovat.

K poslechu zde 👇
https://on.soundcloud.com/jaep5

Zakoupit ji bude možné od 13. 1. 2023 zde 👇
https://energyofdub.bandcamp.com/

Zároveň jsme také vypustili pozvánku na naší první RELEASE PARTY, která proběhne v Praze v Radlické kulturní sportovně už v sobotu 28. 1. 2023 a kde svůj sound system postaví kluci z Dub Colectiv a hlavním hostem nebude nikdo jiný než zmíněný EchoBoy. Další, kdo tam roztočí své vinyly bude Maara Steppa, který nám také hodně pomáhá nejen po grafické stránce a za Energy of Dub to celé uzavřeme jako DJs Satiwa & Abassta 🙏

pro fb událost klikni na flyer 👇

 

*Veškerý výtěžek z akcí i z prodeje desek bude vždy věnován na podporu nezávislých kulturních subjektů v České republice a na Slovensku a na vybrané charitativní a benefiční projekty.

Děkujeme, že nás podporujete v tom, co děláme 🙏
🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X