Pozvánka

RADIO 1 SLAVÍ VÝJIMEČNÉ NAROZENINY V ÚSPORNÉM REŽIMU

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením odstartoval na Radiu 1 od pondělí 16. března úsporný režim. Představujeme vám osm statečných, kteří zajistí vysílání od 9 hodin ráno až do 19 hodin – v prvním týdnu to budou to BLN, Jiří Šteffl, Josef Sedloň a Pierre Urban. V tom druhém Lukáš Vydra, Mike. H, Rao Uppaluri a Zdeněk Hnyk. Moderátoři se budou střídat každý den po dvou pětihodinových směnách. 

Snížením počtu vysílajících DJů Radio 1 přispěje k všeobecné ohleduplnosti a omezení pohybu lidí v budově na Vinici. Dočasně také rušíme veškeré stávající pořady po 20. hodině večer. Místo toho nabídneme o něco divočejší program, který navazuje na kořeny naší vysílací stanice. Zbývající osádka vysílajících bude totiž dodávat obsah přímo ze svých domovů. „Ať už půjde o hudební mixy, neobvyklé rozhovory, DJ sety, hudební proudy, či jiné divnosti, vše bez skrupulí odvysíláme,“ slibuje Zdeněk Lichnovský, programový ředitel Radia 1.

Tato výjimečná opatření jsou přípravou na tradiční narozeninový týden Radia 1, který letos začal 23. března. Oslavy 29 let od získání licence jsme tak zahájili už o týden dříve, naším úsporným vysíláním. K narozeninám si navíc nadělíme dárek – novou mobilní aplikaci, kterou stahujte zde.

Pro čerstvé informace o programu sledujte web www.radio1.cz a příslušné sociální sítě.


Update:

K oslavám 29 let od získání licence 91,9 FM jsme si nadělili novou mobilní aplikaci Radia 1. Najdete ji v App Store pro zařízení s iOS a v Google Play pro zařízení s operačním systémem Android. Stávajícím uživatelům původní aplikace by se měla provést automatická aktualizace. Poslech Radia 1 teď bude zase o něco snazší.

 

Domácí divočina DJe Kayi on air v sobotu 28.3. od 20:00 hodin. Na Reggae.cz již teď:

aktuálně číslo #1 na českém Mixcloud reggae žebříčku  😉


Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM (Praha) a na 97,5 FM (Plzeň), v O2 TV, dále také po internetu a digitálně v síti DAB+. Více informací najdete na www.radio1.cz, kde jsou ke stažení i mobilní aplikace.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button