Pozvánka

Rock Café oslaví 31. narozeniny dobrým skutkem

V pražském Rock café jsme zažili spoustu skvělých ska a reggae akcí a pevně věříme, že ještě mnohé zažijeme  😉  a nejen proto podporujeme tuto bohulibou událost:

Dobrý den z Rock Café!

První rok ze čtvrté dekády naší existence máme zdárně za sebou. A ačkoliv bylo naše fungování stále limitované pandemií a vládními opatřeními, rozhodně jsme se nenudili!

Během jarních měsíců se u vchodu do Rock Café uskutečnilo na 60 srdcařských okének, díky kterým jsme společně s hudebníky, herci, novináři a sportovci vybrali přes 200 000 Kč na charitu. Na podzim se naplno rozjel také program v hudebním i divadelním sále, který se svým rozsahem blížil předcovidovým rokům. Brzda přišla až v závěru listopadu a v prosinci se sílící epidemií.

A právě leden patří každoročně klubovým narozeninám – letos jde už o 31. výročí! Na velké akce to ale zatím není, tak trochu netradiční oslavu v podobě charitativního narozeninového marketu jsme ale přeci jen připravili. Ta se uskuteční už ve středu 26. ledna od 17:00 a v prodeji bude náš merch a také spřátelených kapel, divadel a výtvarníků (například od vypsané fiXy, John Wolfhooker, Rock for People a mnoha dalších), kompletní výtěžek pak poputuje na nákup Nocleženek v rámci projektu Armády spásy. A chybět nebude samozřejmě ani hudba, tentokrát v akustickém podání – zahrajou třeba We Are The Hills nebo Trendy Brandy.

Vždy jsme se snažili kromě hudby a divadla pomáhat potřebným a jinak tomu nebude ani v případě našich 31. narozenin. Pokud chcete i vy podpořit dobrou věc, odnést si domů nějaký merch nebo třeba knihu a ještě si připít vychlazeným pivem na naše narozeniny, máte už ve středu tu nejlepší příležitost!

Přeji hezkou neděli a brzy v Rock Café na viděnou!

S pozdravem

Šimon Blaschko
booking & production manager

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button