Pozvánka

Uprising festival 2022 se blíží!!!

Důvodů proč navštívit leštošní Uprising festival je mnohem více než jen vystoupení 3 držitelů cen Grammy!

Uprising zveřejňuje TV spot k 15. výročí festivalu a představuje množství nových jmen v programu

Na 15. ročníku festivalu Uprising se v Bratislavě představí tři kapely, které jsou držiteli ceny Grammy. První z nich jsou headlineři De La Soul, kteří přijdou se svou velkou nadupanou kapelou. Na toto slavné trio spojující rap, hip-hop, jazz a funk budou návštěvníci Uprisingu ještě dlouho vzpomínat. Dalšími držiteli Grammy jsou jamajští hitmakeři Morgan Heritage a trojici uzavírá legendární jamajská skupina Black Uhuru, která získala historicky první Grammy ocenění za Nejlepší reggae album.

Důvodů, proč byste si letošní ročník určitě neměli nechat ujít, je mnohem víc. Dorazí bláznivá bosenská kapela Dubioza Kolektiv, britské drum and bass ikony DJ Fresh a Roni Size, australský fenomén Dub FX, americké latino hip-hop hvězdy Delinquent Habits nebo roots reggae matador Max Romeo. Britskou scénu a žánry jako UK garage, dubstep či jungle letos zastoupí jména jako My Nu Leng, Zed Bias a Aries. Světový DJing předvedou na Uprisingu 2022 DJská esa Craze a Eskei83.

Uprising 2022 TV Spot:

Bohatě bude zastoupena i československá scéna. Budou ji reprezentovat Medial Banana, kteří festivalu do nového Radio a TV spotu propůjčili svůj připravovaný singl „Niečo dobré“. Mezi novinkami představil Uprising i exkluzivní spojení slovenské pop & rnb divy Tiny s formací Moje Řeč a živou kapelou. Chybět nebude ani domácí jazzová legenda Peter Lipa & band, a pestrý program doplní i Vrbovští vítězové, Boy Wonder, Modré Hory, Tono S., Haf & Beyuz, Alan Murin & band, Marko Damian, Tamara Kramar, Rest & DJ Herby, Cocoman, Messenjah, The Curly Simon, Malalata, B-complex, Changing Faces, Jimmy Pé, Yanko Kral, Macaque, C:rcle, Emonoizboiz, Bj Piggo a mnoho dalších, které najdete i na vizuálu Uprisingu.

Důležitá informace je, že vstupenky za aktuálních 65 € jsou v prodeji už jen do úterý 9. srpna. Od 10. 8. se cena zvyšuje na fináních 69 € v předprodeji.
Na Zlatých pieskoch v Bratislavě se potkáme na jubilejním patnáctém ročníku festivalu Uprising přesně 26. a 27. srpna 2022.

Nalaďte se s Uprising Vinyl Sessions

Festival představil druhou sérii hudebního projektu zaměřeného na dobrou muziku na vinylu a i letos vám až do festivalu každý čtvrtek na svém youtube kanálu přinese vinyl sety od různých DJů a selektorů pod názvem Uprising Vinyl Sessions. Během července se ve festivalové základně ve Wellders studiu zastavili Beyuz, Tomáš Svoboda (God Save The Vinyl). I-Man a Skandyman. Jejich sety naleznete na https://bit.ly/uprising-vinyl-sessions


Všechny lístky zakoupené na festival Uprising 2020 a 2021 jsou platné i pro letošní Uprising Festival 2022. V prodeji jsou již i festivalové Kempy a Tent Inn na www.uprising.sk.


Připojte se k nám na FB události Uprising Festival 2022 a na FB fanpage Uprising Festival
Sledujte nás na instgramu: uprising_festival
Nalaďte se videi na YouTube kanálu: UPRISING FESTIVAL
Poslouchejte náš festivalový playlist na Spotify: Uprising Festival 2022 PLAYLIST

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button