TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Wah gwaan Prague? dancehall summer camp 2022

Nauč se tančit za pomoci špičkových profesionálů

„Jak se máš Praho?“ neboli „Wah gwaan Prague?“ je celoevropsky známý dancehallový brand, který jako jediný v České republice pořádá evropské turné pro jamajské tanečníky, autenticky vzdělává v této kultuře a organizuje dancehall letní kemp, který se tento rok uskuteční 14. 7. – 17. 7. 2022 v Praze 6.

Z důvodu koronavirové situace se ročníky 2020 a 2021 musely odložit, a tak až tento rok se můžeme těšit na pořádný jamajský vibe v podobě šesti špičkových tanečníků, které nám do Prahy z Karibiku přivádí česká dancehall tanečnice Meera a její tým.

Wah gwaan Prague? dancehall summer camp představuje již po druhé v rámci letního kempu tanečníka Godzillu (JA) z OGS crew, jehož workshopy byly v ročníku 2019 ty nejvíce oblíbené.

Zcela poprvé Prahu navštíví mladý talentovaný tanečník Kevii Team Royal (JA).

Úplně první workshop v Evropě odučí právě v Praze Sara Bendii (JA), která je momentálně jednou z nejvíce populárních jamajských tanečnic a můžete ji vidět ve slavných video klipech umělců jako jsou ku příkladu Konshens nebo Masicka.

Každý workshop bude jedinečný, neboť každý z tanečníků má svůj osobitý styl. Například Rudey Phenomenal Legacy je proslavený svou jedinečnou „flow“.

Ve čtvrtek 14. 7. 2022 vás čeká „collab workshop“ zaměřený na „Social Moves“, který budou učit dokonce tři jamajští tanečníci najednou, a to již jmenovaný Godzilla ve spolupráci Mhebem a Rudeym z Ghetto Legacy crew. Dále se můžete těšit na legendárního Crazy Hypa, který vás mimo jiné nauči MOB dancehall moves.

Wah gwaan Prague dancehall summer camp 2022 kromě 9 classů s 6 jamajskými tanečníky, nabízí také „Lecture“, neboli povídání o jamajské kultuře v kombinaci s jamajskou kuchyní, kterou pro vás připraví samotní tanečníci.

Na pořádném dancehall kempu nesmí chybět párty, a tou vás v sobotu 16. 7. 2022 provede Soundtimeless (GAB/GER), který pravidelně pracuje s umělci jako jsou Alkaline, Masicka, Kranium, Demarco, nebo třeba Charly Black. Již v roce 2019 a 2020 do Prahy přivedl jedinečnou párty atmosféru.

Zkrátka a dobře, pokud jste milovníci dancehallové kulturuy, o tohle nechcete přijít. Více informací na instagramu @wah_gwaan_prague, a také facebookové události https://www.facebook.com/events/661581715281555.


 

Dnes (v pátek 17. 6. 2022) večer po 22. hodině si poslechněte ON AIR nebo ON LINE rozhovor s Meerou v pořadu Reggae klub Radia 1.

 


Ceník:

FEMALE FULL PASS 8 500 Kč (10 workshopů, 1 lecture, vstup na párty)
MALE FULL PASS 5 900 Kč (7 workshopů, 1 lecture, vstup na párty)
WEEKEND FEMALE PASS (Sobota a Neděle, VČETNĚ VSTUPU NA PÁRTY) 5 700 Kč/ 220 EUR
Single class 1 300 Kč/ 52 EUR
Vstup na párty 800 Kč/ 30 EUR
Lecture 500 Kč/ 20 EUR (v ceně není jamajské jídlo)
Day pass (ČT) 14. 7. 2022 2 200 Kč/85 EUR)
Day pass (PÁ) 15. 7. 2022 3 900 Kč/150 EUR (včetně vstupu na lecture, v ceně lecture není jídlo)
Day pass (SO) 16. 7. 2022 4 500/173 EUR (včetně vstupu na párty)
Day pass (NE) 17. 7. 2022 2 200 Kč/85 EUR

Registrace je přes e-mail info@wahgwaanprague.com

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra
X
X