Pozvánka

Zimní Uprising se blíží!

Zimní Uprising s nejpestřejším lineupem ovládne Bratislavu už za pár dní!

Oblíbená indoor verze festivalu Uprising je pro fanoušky reggae vždy událostí zimy. Jinak tomu nebude ani letos. Organizátoři lineupem potěšili hlavně ty, kterým je blízká britská grime a bass music scéna. Do Ateliéru Babylon totiž v sobotu 30. listopadu zavítají v rámci rozlučkové tour crossoveroví Foreign Beggars a slovenskou premiéru si dá vycházející dancehallova hvězda Alicai Harley.

Reggae scénu bude v Bratislavě reprezentovat britský veterán Brother Culture. Lokální hudební zastoupení má tentokrát na starosti dancehall formace Pull Up Unity, čeští Bad Boyz a za mixem klubové jména jako DCKDST ?, JB z pražské Roccaflex Crew či bratislavská klubová stálice Yanko Král, který si dá vůbec poprvé show s MC Jimmy Dangerem. Desátý ročník zimního Uprisingu bude programově nejpestřejší za svou historii a žánrově se ponese na vlnách od dubu, přes reggae, new roots, dancehall až po grime, dubstep, bassline či jungle.

Fanoušky na místě čeká několik změn. Ateliér Babylon prošel mírnou rekonstrukcí, hlavně v barové části, a organizátoři chystají i designové úpravy na stagi. Přichystán bude i festivalový merch ve zvýhodněných vánočních balíčcích a první lístky na Uprising Festival 2020 za speciální cenu s novinkou, kterou organizátoři odhalí až na místě.
Vstupenky na Uprising Winter Edition 2019 seženete v síti Ticketportal nebo na domovské stránce uprising.sk.


 

Událost na Reggae.cz: Uprising Winter Edition 2019

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button