NovinkyZahraniční

Virtuální oslava 76. narozenin Boba Marleye

Dvanáctihodinový streamový maraton začíná dnes ve 13:00 a s největší pravděpodobností pro ty co to nestihnou on line bude k dispozici záznam.

Po velmi úspěšném projektu Bob Marley 75 pokračují narozeninové oslavy krále reggae virtuální oslavou pořádanou  Bob Marley muzeem. Program Bob Marley Tribute LiveStream sestavil Stephen Marley. K výročí též vychází limitovaná edice Songs of Freedom: The Island Years.

Tématem letošních oslav je asi nejvíce militantní Bobovo album SURVIVAL. Dvanáctihodinová oslava obsahuje tradiční program, který začne v 7 hodin ráno jamajského času (u nás 13:00), a to včetně informací z rodiny, Miami Performance Mash-up s Marley Brothers a třetí generací Marley family. Survival Cypher s lineupem: Skip Marley, Jo Mersa Marley, Tifa, Kabaka Pyramid, Agent Sasco a  Tanya StephensMore Family Time  se  Ziggy Marleyem. Na vzpomínce na Tootse Hibberta  a  Betty Wright vystoupí  Papa Michigan, Richie SpiceBeenie Man

Zajímavostí programu je i  „In the Marley Kitchen“ (představení kuchařů  Briana Lumleyho  z District 5 v hotelu R a Kush Tafari Kushites Vegetable Cuisine), čtení příběhů, jóga, zpěv pro děti a mnoho dalšího.

Průvodci druhou částí programu jsou  ZJ Sparks  a  Ity Ellis. Reggae Jam Sessions bude obsahovat směs vystoupení hvězd jako např. Marcia Griffiths, Capleton, Jesse Royal a Koffee a spousty dalších….

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button